Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

günlük çok kısa bi buluşma oldu.
gittim geldim sadece. ben çok hastayım gidip yatsam olurmu dedim çok istekli baktılar gözlerime kıramadım. ekiekieki
midem hala bi fena neyse oyun filan oynıcam şimdi sonra film izlicem. evde tembellik yapmayı özlemişim he
bide çok kırgınım günlük, yaptıklarım dediklerim için.
insan kendi yaptıkları için bile kırgın olabiliyomuş be...

bir şarkı takıldı kulağıma az önce

Aslında herşey sensin ve sensin aradığım en güzel rengin
Bil Bu fakirin gönlü zengin
İradem kendinden pek emin
Sen bide bana sor neymiş aldanmak, amacına ulaşır hain
Üzgünüm içten ama senlede anlarsın ya içtenlikten
Sen bide bana sor neymiş yalvarmak, suçu bana atar hep hain
Kirlenmeden kalabilsemde sıkı tutunup düşmesem olmaz mı
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,

canım sıkıldı, yarın nikah varmış. iki lise arkadaşımın kardeşleri birbirleriyle evleniyor, ehue. hem erkek hem kız tarafı olucağım için gidicem.

ders çalışmam lazım sınavım var salı günü, pazartesi günü tanışma toplantısı düzenlicez, o yüzden çalışamam. ayrıca solfej çalışıp, parça çıkarmam lazım, onları da pazartesi yapamam aynı sebeplerden ötürü. ve şimdi ben ne yapıyorum, hiiç. ama şikayetçi değilim. oley!

o yüzden ben biraz daha güncel başlıklar refreshliyim.
hadi görüşürük!
Sosyal ağlarda paylaş

"çingene gibisin lan" derlerdi çevremdekiler
"niye olm?" diye soruncada "cebindeki bütün parayı bitirmek zorundamısın bulduğun an olm az tutumlu ol lan" diyolardı.
çingenelerin geneli öyledir. bulduklarını illaki o gün bitirirler. günlük yaşarlar.
önceden böyleydim, şimdide böyleyim. günlük yaşıyorum. para pul dert olmuyo artık. umrumdada değil. olursa kötü olmazsa daha iyi. kafam rahat, düşünecek son şeyimin o olması güzel bişey hayatımda.
aslında bişeyler için ömürlük yaşamayıda isterdim. bağlanıp kalmayı, elimde tutabilmeyi. beni mutlu ediyosa niye istemeyimki ? sonuçta insan güzel bi gelecek için yaşıyo. benimde güzel gelecek için düşüncem mutlu olup huzurlu olmak.
ömürlük demişken artık geldi geçtiler istemiyorum. geldi geçmedi oluyo galiba bende. geçmiyo bi şekilde kalıyo izi bi yerlerde. seni mutlu etmiyosa hayatından silmek istersin ama kim bilir belki mutlu ediyo ? önceden mutlumuydumda sanki. az bi alkol alınca herşey değişirdi. hayat bana güzel olurdu o anda. ondan sonra sabahında kalkınca yine sıkıntılar başlardı.
sabah kalkıpta bi düşünceye tutunup, hayallerinin gittiğini düşünüp üzülsende hayatında bişeylere değer verdiğini düşünmek bile mutlu ediyo bazen. bişiler hissedebiliyomuşum demekki lan bende diyosun.
çingene gibi yaşamak istemiyorum. uzun vadeli istiyorum. yatırım yapılcaksada yaparım ilerde faizini alıcaksam. zamanını beklerim.
"beklerim diyosun ama sabırsızsın kermit. sabretmeyi bilmiyosun. kendini sıkıyosun. farkındamısın?"
"benmi sabırsızım ? benim sabrım yoksa kimsede sabır denen kavram gelişmemiştir ozaman."
içimdekileri söyleyemeyip karşındakine susmak kadar insanı çıldırtan başka bişey yoktur. söyle tutma kendini diyosun ama arkadan başka bi ses "söyleme, bokunu çıkartırsan sıkılır insan" diyo.
keşke insanın içinde neler hissettiğini gösteren bi cihaz olsa karşındakine. sana inanmıyosa karşındaki o cihaza baksa ve göt olsa kalsa.
hayatımda bişeyi bu kadar istediğimi zannetmiyorum. ama bişeyi çok istersen olmaz derler işte öyle. istemiyeceksin. bırak oluruna olucaksa olur olmazsada boşver.
nah boşver işte. boşver demekle olmuyo. koş git olm peşinden durma. hayalini tut bırakma. hayalini hayallerini gerçekleştir. seni mutlu eden şeyler bunlar dangalak.
iyide salak kermit hep kendi açından düşünüyosun farkındamısın? bencillik yapma. sadece kendi mutluluğunu düşünüyosun. kendi huzurunu. belki karşındakiler istemiyo ?
bunu hiç düşünmedin tabi.
çık balkona bi düşün hadi. üstüne kalın bişiler giy geçen günki gibi donma balkonda.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu gün 2. kez yanımda çalışan diğer hatunlarla patro'nun yanında estim gürledim kavga ettim s. tim s tum sadasad 3 hatuna karşı tek başıma adıma yakışır şekilde onur mücadelesi veriyorum 3vs 1 şeytanlara karşı oynamak çok zor.. ( 3. sünde beni şutlamak ile tehdit etti resmen adam sadsa ii dedim ben de )

Hele ki yapmacık tavırları insanlara karşı , sorun bende mi diye düşünüyorum haksızlıklara tahammül edemeyen bir yapım var ben de böyleyim işte çok sinirleniyor aniden parlıyorum.

Sinirden başım çatlayacak gibiydi sanki.. Dışarda oturup esen rüzgara karşı oturup bir sigara yaktım bir de beni en kötü , en zor zamanımda yalnız bırakan "o" gelince aklıma bir an ölmek ile yaşamak arasında gidip geldi.. Boğazda olmuş olsam ist. da o anda kendimi bırakabilirdim sanırım.

Ağlamak istedim gözlerim sulansa da yine de tuttum kendimi çok kötü olmuştum ki birden önümde beliren uğur böceği ile bir tebessüm oluştu dudaklarımda anlamsız bir şekilde elime çıktı biraz gezdik beraber sonra geldiği gibi sır olup gitti..

Hayat benim için sıkıcı , anlamsız , acımasız , berbat , çekilmez ve çok zor.. Hayvan olmuş olsaydım çoktan ölmüş olmam gerekirdi doğa da zayıflara yer yoktur.. Ama insan olunca sırf çile çekesin diye her zaman bir şans vardır.. ak.com
Sosyal ağlarda paylaş

ağzımda talk pudrası tadı var.

1. talk pudrasının adını bulmak için bayağı kastım. ne olduğunu çok iyi bilmiyorum. bebek tozu falan diye arattım internette bi süre. sonra bebekleri kurutup toz yapıyorlarmış gibi bir hava verdiğini fark ettim.. ikinci keyword'ün bebek unu olması gece gece verdiğim error'u pekiştirdi. sordum sonra neydi diye bir bilene. öle öğrendim.

2. talk pudrası evde bile yokkene ağzımda nasıl tadı var çözebilmiş değilim. ama bariz tadını alıyorum dostum..

3. iğrenç bir tad... gidip acı biber, soğan falan yiyicem şimdi. anca bastırsın.

bu arada baktım da talk pudrası asbest gibi kanserojenmiş!!
http://www.bgst.org/keab/se20080114.asp
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa niye dumur ettin ki şimdi. anasını satiim ne biçim maddeymiş o öyle.

ben de mışıl mışıl 1 saat fazladan uydum günnük. uyandığımdan beri de tıkınıyorum. diğer yandan da notebooktaki gerzek virüsten kurtulmaya çalışıyorum. yapacak işim de var ya. ben çalışiim di mi. evet.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bugün finansal çalışcaktım daha doğrusu derslere hiç gitmediğim için ne var ne yok diye bi bakıcaktım yarına kaldı.
uygulamalı iş hukukundan da kesin kalıcam uf.gideyim artık onun derslerine bence.

bi de yarın 10da duruşma var inşallah sorun çıkmaz :/
evet.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük naber uzun zaman oldu sana yazmayalı.lan 1.sınıf potansiyeli berbat bu sene günlük,cogu inek tipli kızlar.ne varsa liseli kızlarda var üniversitedym demen yeterli oluyo.bi de benim dönemimdeki hatunlar ciddilesmis bildiin koca arıyolar.

diger yandan gidisat kötü günlük okul bitiyo artık bi baltaya sap olmak lazım.tey tey zaman ne cabuk geciyo lan.neyse ufaktan yol alıyorum ben sonra yine paslasırız.bb
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...