Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

lütfen şu hafta bitsin. dış kapının mandalı olmak zaten yeterince can sıkıcı, bi de ıvır zıvır yüzünden gelip direk bana fırça atmaları daha da can sıkıcı. ya banane be gidin supervisoruma söyleyin, ben onun dediğini yapıyorum diye haykırasım geliyor da, daha 2 yıl bu okuldayım gerek düşman edinmeye. hayır bende de var bi doğuştan sorun, böyle şeylerde direk en absürd insanları üstüme çekiyorum. o değil kılımı kıpırdatasım gelmiyor böyle olunca.

bitsin şu hafta da kurtulayım lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük,

Çok eğlenceli bir gün yaşıyorum;

İlginç bir rüya ile güne başladım, rüyamda arıydım, amacım arı mayayı bulmaktı ne alakaysa, hani hayatımda 1-2 kere belki izlemişimdir, o kadar etkilemiş yıllar sonra içimdeki canavar ortaya çıktı neyse.

Öğlen arkadaşlarla buluştum geyik tavan yaptı. Akşam üstü içmeye başladık çok içmedim gereksiz yere, sonra bir büyük bir orta iki pizzayı tek başıma yedim, üstüne çikolatalı parfe yedim. Yeni tanıştığım kız kesin "Yok bu çocuk çok yiyor olmaz bunlan" demiştir diye düşündüm ama telefonumu almış, mesaj çekti günlük ya. yıl 2009 hala mesaj çekenler var, insan bir arar. Mesaja cevap vermedim, şimdilik vermeyi de düşünmüyorum.

Günlük 1 saatliğine falan tekrar çıkcam, öyle ilginç garip bir gün biticek. Öptüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili güllük,

Bugün kendime Logitech webcam aldım, mikrofonu da çok iyi çalışıyor, baya mantıklı bir hareket oldu. Bir de yeni telefon aldım. Kamerası bile var olm renkli menkli asdjhaf.

Artık gerçekten evi temizlemem ve çeki düzene sokmam gerekiyor. Pazartesi de spora başlıyorum. Yarın da doğum günümü kutlamaya çıkacağım^^ Oyster cardım da geldi. Herşey süper anlayacağın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...