Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Nakamura said:

BabacumMostors said:

SenariouS said:

rahatsiz said:

günlük sekis yapanlar var lan.

geç onu seks yapanlar var lan

seks yapıp üstüne günlüğe yazacak kadar anektod çıkarabilecekler var

onu bırak, seks yaptığını anlatana şaşırıp, anektod çıkaranların üstünden post kasanlar bile var.

olm piramit yapanlar var yaa
Sosyal ağlarda paylaş

2 haftadir desperate housewifeligin nasil birsey oldugunu iyice kavradim, bugün de doruk noktasini tattim.
oh yeah.
2 kücük veletle hmmfss 6 saattir yalnizim evde.
ama atlattim.
cok yoruldum, harap ve bitap düstüm adeta.
öyle iste. tekini uyuddum, teki ps3 oynuyo daha. anasi gelince devralsin.
vicdanim rahat.
öbdüm.
Sosyal ağlarda paylaş

merhaba canım günlük
az önce halı sahadan mactan geldim,günlük yaklasık 8 ayın üzerine 4.macımı yaptım ve tükenmişim günlük,sigara tüketmiş beni.ama yine de ilk zamanlara göre oldukca iidim.tekniğim oldukca iyiydi.macı da aldık.yavas yavas toparlıyorum ama cok cabuk yoruluyorum günlük üzülüyorum dorusu ama sigarayı da bırakmak istemiyorum :S neyse artık bulucaz caresini
bugün doluyum günlük abi bu kızlar neden böyleler cok kız tanıdım hepside farklı nasıl yaratık bunlar ya.aklım karıstı günlük bi tarafta vefasız kıcıma tekmeyi basan ne yaparsam yapm bana geri dönmeyen,ugruna herseyi yaptıgım ilk ve tek askım,diğer tarafta ise gercekten ii ve vefalı olan kız arkadasım.yarın sevgilim dönüo üniversiteden ve ben ilk askımla karsılacağımdan eminim mutlaka kızla gezerken karsılasırız ve ben orda ölürüm günlük.cok doluyum lan günlük cok,evdeym anasını satim rahat rahat kafayı da cekemiyorum.blmyrm günlük ya bi taraftan da staj kovalıyorum,arapca öğrenmeye calısıcam daha offff offff,yoruldum günlük harbiden yoruldum artık :(
Sosyal ağlarda paylaş

açık açık yazıyorum günlük. isim vererek, çekinmeden. merak edenler okusun. sonra dedikodular dönsün hep sdjkfl. dün ciddi bi huzura erdim 7 ayın sonunda. kendimi yiyip bitiriyodum. nasıl "melek" gibi adama bunu yaparım falan diyodum. nasıl bu kadar üzebilirim bi insanı diye perişan oluyodum, tam 7 aydır. benim melek sandığım adamın yani kaan'ın o 7 ayda neler neler yaptığını öğrenince, baya bi güldüm. BAYA. ve bişey hissetmedim gerçekten, ne öfke, ne kıskançlık ne de başka bi duygu. iğrenmedim bile. sadece güldüm, çünkü hoşuma gitti. hatta şimdi o yapmamam gereken şeyi iyi ki yapmışım diyorum, çünkü birbirlerine uygun olan insanlar benim sayemde kavuşmuş oldu. o kadar ahlak dersleri veren adamın bu kadar ahlaksız çıkması da inanılır gibi değil sdfd. onun dışında şu yazımla toplicağım tepkinin binde biri umrumda değil. çünkü o tepkiyi vericek adamların hiç biri umrumda değil. o kadar huzurluyum ki şu an. hiç bişey bozamaz bu mutluluğumu. şu sitede zaten toplasan bi elin parmaklarını geçmez gerçekten sevdiğim insan sayısı.
evet bu kadardı.

dün gece yiğitle yaptığım gerek msnde gerek telefonda devam eden uzun konuşma sonunda her şeyin netlik kazanmasına da o kadar çok sevindim ki.

ve dün hiç ummadığım bişey oldu ve bi arkadaşımı geri kazandım, keyfimi bozucak hiç bişey yok o yüzden.

:)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...