Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Biber gazı nereden alınır?

Rakursi

Öne çıkan mesajlar

Hatun değilim heveslenmeyin ehe
Biber gazını ne yapacağıma gelince; geçen bi dilenci/gaspçı tipli adam geldi başımıza caddebostanda kız arkadaşımla otururken. Adam para falan istiyo, tipinden belli pislik. Ben adamı tersledin rahatsız ediyosun bak git falan bağırdım ettim vesaire. Sonra düşündüm. Ulan hadi tamam, wing tsun yapıyorum ben bayadır, o herifin bütün kemiklerini ağzına tıkarım buraya kadar güzel. Ama adam bi bıçak çekse bi anda soksa bitarafıma napıcam diye düşündüm sonra. Wing tsun falan hikaye olur o vakit.
İşte o yüzden gençler, biber gazı bize lazım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Rakursi said:

HUlan hadi tamam, wing tsun yapıyorum ben bayadır, o herifin bütün kemiklerini ağzına tıkarım buraya kadar güzel. Ama adam bi bıçak çekse bi anda soksa bitarafıma napıcam diye düşündüm sonra. Wing tsun falan hikaye olur o vakit.

kung fu cu bi gencimiz daha...

ya adam drunken mastersa ne halt yiyecen?
Sosyal ağlarda paylaş

Rukh said:

Bu biber gazı baya tehlikeli birşey. Böyle rahat rahat satılıyor da kullanman gerekirse dikkatli ol. Kısa mesafeden yüze geldiğinde çok ciddi yanık yapıyor, acillik yaparsın adamı.

Para istemek için bıçak çeken canına, ya da arkadaşın durumunda yanındaki kız arkadaşının canına kast edebilecek serseri acillik olsa da ölse de zerre üzülmem, umrumda olmaz ki, başıma iş açmasın yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

Mum_Chamber said:

yalniz acik havada sikilan biber gazinin sikani da paketleme ihtimali yuksek. sikip kacicam derken sikip hastanelik olma ihtimali de var. dikkat etmek lazim..

valla böyle oluyor bu. bize sataşmıştı elemanın biri geçen yaz, arkadaş da çıkardı sıktı buna daldı sora biz zaten arkada direk iptal olduk. arkadaşla eleman da iptal oldu aslında ama arkadaş ilk vurduğu için galip çıktı müsabakadan. sonra herif bi fırsat bulup kaçmaya başladı bizimki de kovaladı. çocuk bakkala kaçtı su alıyodu falan bakkal attı bunu dükkandan. atarken arkadaş da çocuğa biraz daha sıkayım dedi aha işte o noktada bakkal devreye girdi ve yanan gözlerinin acısıyla arkadaşa sağlam daldı biz gelip ayırana kadar dayağı yedi çocuk öteki de kaçtı zaten. işte böyle bi anımdır bu da.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
Rakursi said:

Hatun değilim heveslenmeyin ehe
Biber gazını ne yapacağıma gelince; geçen bi dilenci/gaspçı tipli adam geldi başımıza caddebostanda kız arkadaşımla otururken. Adam para falan istiyo, tipinden belli pislik. Ben adamı tersledin rahatsız ediyosun bak git falan bağırdım ettim vesaire. Sonra düşündüm. Ulan hadi tamam, wing tsun yapıyorum ben bayadır, o herifin bütün kemiklerini ağzına tıkarım buraya kadar güzel. Ama adam bi bıçak çekse bi anda soksa bitarafıma napıcam diye düşündüm sonra. Wing tsun falan hikaye olur o vakit.

Senin sifu balonmuş :D Wing tsunda bıçağa karşıda savunma öğretiyolar diye hatırlıyorum

Sosyal ağlarda paylaş

Beyler isterseniz kralı olun sizi bıçaklayacak adam elinde bıçakla açık açık saldırmadıkça bişi yapamazsınız. Nasıl seneler evvel SAT komandoyu burnu sümüklü tinerciler sırtandan bıçaklayıp öldürdü. Adam farkına varsa onların 5 tanesini belki de rahat hallederdi ama arkasını dönüp giderken 1 saniyelik bir hareketle öldü kapı gibi adam.
Bu arada biber gazıda kullanmak riski yani kişinin gözüne yüzüne kalıcı hasar verebilir ve hapse girebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

o komandonun salaklığına gelmiş
tokatlamış falan tinerciyi akıl vermiş sonra sırtını dönüp artislik yapa yapa yürümüş. oarada adamda arkadan bıçağı sokmuş,normal biri olsa büyük ihtimalle ya kaçar ya geberene kadar döverdi arkasını dönüp yürümezdi öyle tokatladıktan sonra
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...