Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kafa göz dalmak,ağız burunlarını kırmak ve kafalarını kaldırımda patlatmak istiyorum!

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

123 tane daha daha bir yığın var böyle...Hotmailinde Eli armut toparlıyor...

HADİ herşeyi geçtim,
BUNLAR HİÇ Mİ Banwithlerine acımıyorlar? Yazık günah...

Çin(çaponya yada)deki gibi,İp Spoof yapana idam cezası verilcek,bak bakalım bir daha yapabiliyorlar mı...

"Grov it,Grov it now!"
"Fr33 p0rN"
"G1v3n free"

Öyle sinir olmaya başladım ki artık,öldüresiye dövmek istiyorum bunları...Hatta dövmek,dövmek ve dövüp,üzerlerine kusmak istiyorum...
İstemiyorum ben reklam meklam...
Go fak yorself hesabı...

Give-Free kelimelerini giriyorsun, adam Fr33 yi kullanıyor...
LoL

Akıl fikir...[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining
UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
[29.04.2002-29.04.2004]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben şahsen "Nfs Underground"da Nissan Skyline kullanırken 300km hız ile bunlara çarpmak isterdim :)[signature][hline]
_o_ _o_ _o_ _o_
..| ....|.....|.....|
./ ./ ../ ../
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..
Powered bY Korax & Pascal.
Pati halay ekibi kurucuları ve başları..

[Bu mesaj Korax tarafından 09 Haziran 2004 02:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

başlığı görünce dedim hayırlı saatlerde olsunlar.. :-p

hotmail'de spam koruması yok galiba ama yahoo hesabımı görceksin sen, junk folder haftada 200 mesaj filan alıyor ama esas sinir bozucu spam'ler korumayı bypass edebilenler. onların abukluklarını gördükçe böyle düz spam'leri mumla arıyorum.. :)[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price. That is why the bounty killers appeared.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 09 Haziran 2004 02:20 tarihinde demiş ki:
başlığı görünce dedim hayırlı saatlerde olsunlar.. :-p

Bende dedim kavgaya eleman aranıyor herhalde.Bizim maillerde aynı durumda halfmumi,hatta birtek yere vermiş olduğum bir maile 76 tane spam gelmiş hepside virüs vs.taşıyan .Herkes aynı durumda malesef
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu dert ettiğin şeye bak mumi.
Hotmailin spam filteri çok iyi bana hiç gelmiyo spam.
Git optionsdan kademeyi 1 arttır kendisi otomatik yakalıyo bu tür mailları =)

Tabi bende kullandığım maili pek sağa sola yazmıyorum ama yinede spam geliyodu filterin ayarını arttırınca kurtuldum ara sıra junk a gelenler oluyo sadece bikaçtane kaçırıyo onlarında junk olduğunu algılıyo.

POp3 mailima gelenler var bide ama onlarıda domain kendime ait olduğu için kendi çapımda bi çözüm buldum.
Örneğin biyere üye olurken [email protected] olarak yazmıyorumda o sitenin ismini yazıyorum örnein [email protected]
bu otomatik olarak [email protected] a yönleniyo zaten tanımlanmamış olsa dahi daha sonra baktım spam işi aldı yürüdü ozaman [email protected] u alakasız bi maile forward edip kurtuluyorum. Tavsiye ederim.[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

off yahoo maillimada gelmiş bu eşşeklerden 3 sayfa sildim ya. tamam zor ve uzun bi iş değil ama insanın sinirlerini bozuyor ya.

aslında benim cjb.net adresime çok geliyolardı ya. bir açıyorum 200-300 tane mail gelmiş hay ananızı diyip girişiyordum.[signature][hline]Carve your name into my arm.
Instead of stressed, I lie here charmed.
Cuz there's nothing else to do,
Every me and every you.

Sosyal ağlarda paylaş

reklam reklamdir diyim giriyorlar olaya hatta bi yerlerde maltepe pazarimi nerdeydi 1 cd dolusu turk user mail adresini satiyordi...

sayki sevki ve milyonda bir bile tutsalar bir balik tas atip da kollari yorulmuyor yaa..o is icin programlar bile war..seri halde spam yollayan..mail registç isi de 3 dakika e..iste hesap..
Sosyal ağlarda paylaş

yahoo mail de bulk maile ayırıyor bunları, bulk mail i otomatik sil diye bir seçenek var onu da açarsan kurtuluyorsun.
eğer yine de gelmeye devam ederse 100 tane adresi block edebiliyorsun ayarlardan.
1 tane bile gelmiyor bana, çok mutluyum.
eskiden günde 50 tane gelirdi sinir olurdum.[signature][hline]In spiritu sanctum, praedictum otium, efficio obitus ut inimicus.
Sosyal ağlarda paylaş

Foxx galba ufak olduğunuda anlamışlar :P

Şaka bi yana aslında bunları kendimiz veriyoruz sağa sola mail adresimizi yazarak ellerine kozu veriyoruz birde x sitesine mail adresimizi girdiğimizde x sitesinin konusuna bakılarak bizim ilgili olduğumuz konuyu öğrenip dikkatimizi daha fazla çekebiliyorlar.[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

i$te bu yüzden messenger bile kullanmıyorum[signature][hline]Khezad, 08 Haziran 2004 22:19 tarihinde demiş ki:
Bilgisayarla pirinç pilavı yapılıyomuş. İnternetle daha doğrusu ama bende 56k var o yüzden yapamıyom adsl ile yapılıyomuş. Ama 56k ile yapmak için bi program çıkmış. O programın adı nedir? Lütfen söyleyin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 09 Haziran 2004 09:10 tarihinde demiş ki:
Yahu dert ettiğin şeye bak mumi.
Hotmailin spam filteri çok iyi bana hiç gelmiyo spam.
Git optionsdan kademeyi 1 arttır kendisi otomatik yakalıyo bu tür mailları =)

ehue :)
KAdeme zaten en SONUNDA...exculusive midir nedir onda işte :)...
Bu arada eklemeyi unutmuşum;
Klasör JUNK MAİL klasörü :)))

Bazende 100 kb 100 kb aptal aptal dosya gönderiyorlar...Onların yaptığı birikim yetiyor,yani illa ki 1kblık 200 tane gelmesine gerek kalmıyor...
Sosyal ağlarda paylaş

valla bende (hotmailde) save listemde olmayani direk junkla secenegi acik ha bu yetiomu yetmio :P bazen araya arkadaslarin maillerde kaynio :P
pop3leri kouyramamk en kötusu adamlarin "bot"lari her maili yakalio sen kullansanda kullanmasanda hichte isime gelmio artik pop kullanmak irenc bisi ya[signature][hline]
Frostfel Dark Elf Mystic On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

halfmumi hotmail'de beni kurtaran bi özellik oldu: geliştirilmiş spam koruması var, onu aktif hale getir, sonra spamleri "junk mail" e yönlendir, bi "junk maile yolla bakayım bir belki değildir silme spamleri" bi de "junk maile yolla, sil şerefsizleri" seçeneği var, o hallediyo gerisini zati[signature][hline]"Confess ten times and it becomes a habit, confess a hundred times and it becomes an obsession, confess forever and it becomes your destiny"
Ms. Bega
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar o spam korumasını da aşabilenler var, mesela herifler abidik bir freemail adresi alıp bir günlük her yere spam göndermek için kullanıyorlar, ertesi gün başka, hergün değiştiriyorlar öyle. spam koruması da para etmiyor o yüzden, sarah1588@hotmail gibi hesaplardan geliyor mesela..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price. That is why the bounty killers appeared.
Sosyal ağlarda paylaş

- mail adresinizi mümkün olduğu kadar hiçbiyere açık açık yazmayın, çok gerekiyosa "hotmail'den liseli_canan86" ya da "liseli_canan86 at hotmail" diye yazın ki scriptler vs adresinizi bulamasın.

- her allahın günü "kadınlardan nefret etmek için 62 sebep", "erkek ile gazoz arasındaki 13 fark", "lütfen okuyun: bir çocuğun yaşamı size bağlı.......", "tweety sana el sallıyor!" gibi mailler yollayan, forwardlayan mail gruplarından ve insanlardan uzak durun. bi mail geliyo, üstünde abartmıyorum en az 200-300 mail adresi var. bi spammer için daha iyi bi kaynak olabilir mi? hepsi onaylanmış, çalışan, kullanılan 300 mail adresi.

- "bu mailleri almak istemiyosanız şu adrese boş bi mail atın" türü gudikliklere gelmeyin. genelde "aha bu adres kullanılıyo, onaylanmış adresler listesine ekleyelim" derler en iyi ihtimalle.

- bazı yerlere üye olurken default olarak seçili olan boxlarda "hederolo iletişim inc.'in mail adresimi ve üyelik bilgilerimi çözüm ortaklarıyla paylaşmasına izin veriyorum" diye bişey oluyo, yemeyin.[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...