Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En başarılı bulduğunuz instance?

Or1on

Öne çıkan mesajlar

Ragnarosun heybeti olmasa da kologarnın merdivenleri çıkarken ilk defa gelen biri varsa herkesin wisper atıp beklemesi, newbienin elini kolunu sallayarak merdivenleri tırmanması, aradaki uçurumu görüp beyler burda kocaman uçurum var, köpr-

BU NE LAN
BEYLER PARDON BOSSU ÇEKTİM GALİBA
ANNENİ KESİYİM NERDEN ÇIKTI BU
EŞHEDÜÜÜ

tepkileri = priceless
Sosyal ağlarda paylaş

mc ilk goz agrımdı benim isin kotusu ondan sonra brd i kesfedim alt warrior umla aylarca her yerine girip bulabildigim ya da birilerinin yaptıgı her queste yardıma gitmistim inanılmaz bir instance...

sadece mob-boss sistemi olarak degil(usendim kac boss olduguna bakmaya da 30+ vardı sanki ?) icindeki questler ile de gercekten hakkı yenmis bir instance oldugunu dusunurum hep...
Sosyal ağlarda paylaş

Sleeper said:

mc ilk goz agrımdı benim isin kotusu ondan sonra brd i kesfedim alt warrior umla aylarca her yerine girip bulabildigim ya da birilerinin yaptıgı her queste yardıma gitmistim inanılmaz bir instance...

sadece mob-boss sistemi olarak degil(usendim kac boss olduguna bakmaya da 30+ vardı sanki ?) icindeki questler ile de gercekten hakkı yenmis bir instance oldugunu dusunurum hep...

quest olaylarını bilmiyorum benim bildiğim basit slay questleri var ama mimarisi,bossları atmosferi gerçekten çok güzel benimde en çok sevdiğim yerlerden
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

Sleeper said:

quest olaylarını bilmiyorum benim bildiğim basit slay questleri var ama mimarisi,bossları atmosferi gerçekten çok güzel benimde en çok sevdiğim yerlerden

BRD 'yi bende çok severim. Zamanında çok vaktimiz geçti orda. Özellikle MC için fire resist item farmlardık 40 kişiye :D

Arada sırada gidip bir nostalji yapıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

MC - Bütün instanceı kurtaran bosstur kendisi - Ragnaros
BWL - Ben çok sevmemiştim bu instancei. Razorgoredan nefret ettim o zamanlar dandik bir guildde olmam nedeniyle 1 ay boyunca gecede 4 saat olmak üzere 30+ saat wipe yemişizdir toplam. Nefarian da eh işte yani.

AQ40 - işte hastası olduğum instance. Kim dizayn etmişse bu mimariyi, bossların orjinalliğini helal olsun. Bug trio yepyeni bir fikir, princess huhuran'daki meatwall+son 20% dps race, Twin emp, ve tabi ki Cthun. O gözü ilk gördüğümde titremiştim valla ya, herhalde ilk kesişte en çok zevk aldığımda bosstur.

Naxx, güzeldi ama tadı damağımızda kalmıştı. 80de tekrar önümüze koyunca da kabak tadı verdi. Öyle saçma bişi.

SSC+TK - Nefret ettim
BT - Nefret ettim
Sunwell - Kanımca en güzel instance'ıydı Brutallusun DPS race'i, Pre Nerfed Muuru ve KJ kesişlerimiz, en pve nerd zamanlarımdı tabi ortam da eğlenceliydi ondandır.

WOTLK'ye girmiyorum hiç, casual olarak ulduarı çok görmedim zaten :/
Sosyal ağlarda paylaş

challenge naxxramas vanilla, keyif karazhan. eğer tek boss denirse challenge patchwerk, keyif c'thun.

yalnız soru yanıltıcı olmuş, keyif, başarılı bulmak ve challenge hepsi bambaşka şeyler. her birine ayrı örnekler sayılır.

ha bu arada evet, ssc ve tk gördüğüm en iğrenç yerlerdi ki raid olayından soğumamda ana neden ssc'nin ilk halidir.
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

questler coook cok ozel olmaya bilir ama surekli bir yerlerden brd questi bulmak sasırtıyordu o donem beni ki kafalık +20 fr questine nasıl saatlerce donup durdugumu unutmam :P dumrul (migrate den once bl shaman) el amıstı o zamanlar da oyle yapmıstım hey gidi...

gercekten de coook feci bir instance golemler, key questleri, barmen geyikleri, mc giris questi, dark iron farmlamak-eritmek, hands of ragnaros hayali kurmak daha ne olsun :P

*** simdi eski videolara bakarken buldum xrave in videosu tube da da varmıs ahhah feci nostalji gozlerim sulandıııı

/watch?v=R7s6lP2Bd6w
Sosyal ağlarda paylaş

2006 da bıraktım oyunu aq çıktıktan bir süre sonra,wow un ustune bısuru oyun oynadım ama hala ilk bwl de chromagusu gectıgımız gunkı zevkı alamıyorum hiçbir oyundan.Neferianı gece yarısı kesmiştik ve farkında olmadan bagırıp evdekı herkesı uyandırmıstım.
Bwl ye oyum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...