Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dikkat! Battle.net Merge ve Hack Vakaları

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

evet efendim sorumlu oyuncu olarak topic aciyorum sticky degilde anons gibi olmasi lazim bunun

blizzard yeni getirdigi battle.net sistemi ile tum blizzard accountlarini tek merkeze topluyor, diablo 3 starcraft filan hepsi tek hesapta toplanicak

wow account mergeleri bir sure sonra zorunlu olucak

account merge demek blizzardin wow takimindan genele bu is icin ozel kurdugu accounta gecmek demek

ilk once merge ile ilgili en buyuk efsaneyi kiralim buyuk bold harflerle

SU HALIYLE ACCOUNT MERGE ACC NAME VE SIFRE HARIC HICBIRSEY ISTEMIYOR

yani sifrenize sahip birisi sizden hicbir onay almadan kut diye accountu kendi battle net hesabina merge edebiliyor

ACCOUNT MERGE SIRASINDA ORJINAL HESABINIZDAKI KULLANICI BILGILERI MERGELENEN ACCOUNTAKIYLE DEGISIYOR

yani adiniz soyadiniz adresiniz mailiniz filan pat diye overwrite ediliyor

ACCOUNT MERGE SONRASI BANKADAN IPTAL ETMESSENIZ ODEME PLANINIZ ISLEMEYE DEVAM EDIYOR

yani baskasi hesabinizi alirsa bankadan iptal etmeden takir takir parasini odemeye devam ediyorsunuz

MERGELENEREK HHACKLENEN ACCOUNT GERI ALMA PROSODURU VE SURESI NORMAL HACKLENENLERDEN DAHA UZUN

cunki ayrilmasi gerekiyor oncelikle

merge hackler son zamanda cig gibi artti, benim eski guildumde harbi keylogger konusunda cok titiz olan bir arkadasin accountu mergelendi bugun, adamda 3-4 IT sertifikasi var ve makina tertemiz, wow oynadigim makinadan internete girmiyorum sirf wow a ozel tutuyorum explorer i bile kapali tutuyorum diyor

bunun yaninda forumlarda oyunu birakmsi insanlarin accountunuz mergelendi uyarisi almalari maillarina ve nasil olur cigliklari bu isin brute force ile yapildigina isaret ediyor

ACCOUNTUNUZU HACKERLAR MERGELEMEDEN ONCE MERGELEYIN, ACC SIZE AIT OLMASADA CD KEY ISTIYEN YOK SU ANDA SIRF USER NAME ILE PASS GIRMEK YETERLI
Sosyal ağlarda paylaş

al bi authenticator rahatla ;p

ama hack konusunda haklısın ciddi bi artış var

ayrıca diyelim bnet account mailinizi değiştirmek istediniz , eski mailinize "onay" maili gelmiyor yeni maile geliyor onay maili :D böyle bi saçmalık ta var tabii ehehe

en temizi authenticator.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir bilen arkadaşta nasıl merge edicez, hangi siteden napıcaz ı yazsa güzel olurdu :D.

edit1: demiştim ama şimdi battle.net e girdim, accountu yarattım. Ardından Wow var merge edicek misin dedi, evet dedim. 3 4 stepte merge etti. Username değişiyormuş haberiniz olsun. Bnete giriş usernameiniz, wow daki usernameiniz oluyor aynı zamanda. Kolay gele :P.

edit2: username in yanı sıra passwordunuz da değişiyormuş. Battle.net' girerken kullanıdığınız username password, wow a giriş için de kullanılıyor, değişiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

authenticator varsa merge ederken soruyor, nah haxorlarlar :P

scorch said:

al bi authenticator rahatla ;p
en temizi authenticator.

CusTodeM said:

En temizi alıcan bir authenticator kthnx.

ozii_x said:

authenticator varsa mergelemeyin bile :) ağızları ile kuş tutsalar çalamazlar..

Masquerade said:

authenticator ile virüs yuvası pclerden bile oynuyorum. :p

bu ne abi reklam filmi gibi
Lassa: Dünyaya bakın, Lassa'yı göreceksiniz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...