Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Serious SAM

Sorj

Öne çıkan mesajlar

Sem abi yanlış anlama hayatımda gördüğüm en iyi mp oyunu citten cooparative sanırım cok süper ya cafede oynuyoruz 7 8 kişi böle acayip zevkli oluyor o boğaları falan öldürürken acayip zevkli acep bunu netten oynasak iyi performans alırmıyız die soracaktım?

kablo 64[signature][hline]morning morning where are you going?
Sabah sabah nereye gidiyorsun?
Cable Mail
Aysikyu
Click Me And Type Something
Sosyal ağlarda paylaş

oynarsınız, ben 31200 ile rus sunucularında oynuyordum biraz sıkıntılıydı ama o bağlantıyla oynanır tabii. keşke türkiye'de de sunucusu olsa.. cidden süper keyifli cooperative multisi de single'ı da..

SAM I AM! 8-)[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price. That is why the bounty killers appeared.

[Bu mesaj Sam tarafından 07 Haziran 2004 18:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
screamer, 07 Haziran 2004 18:03 tarihinde demiş ki:
Netten oynanabilir ama tek sorun var cablo netin o kadar npc yi kaldırır mı vede kim oynar neden oynar !?..

abi mmorpg kaldiriyor bunu neden kaldırmasınki?[signature][hline]morning morning where are you going?
Sabah sabah nereye gidiyorsun?
Cable Mail
Aysikyu
Click Me And Type Something
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 07 Haziran 2004 18:30 tarihinde demiş ki:
serious sam şu fps oyunuydu di mi?
multiplayer desteği var mıydı onun?

:yapma: Olmadı be bonecrusher hemide fps bölümü moderatorüsün.[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 07 Haziran 2004 18:09 tarihinde demiş ki:

abi mmorpg kaldiriyor bunu neden kaldırmasınki?

Çok npc = çok lag sen hangi mmorpg de sana saldıran 100 kadar bizon gördün hoş painkiller ın Türk server ı açıldı Sam ondan daha güzel niye olmasın ama Painkiller da araziler Sam inkinden daha küçük S Sam de haritalar çok büyük bu sorun çıkartabilir.[signature][hline]Lil'Alur for Shar
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...