Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[istek] Kilo alma tutosu lütfen

Dragonmax

Öne çıkan mesajlar

düzenli ve sağlıklı beslenirsen kilo alısın.

gidipte fast foodun gözüne gözüne vurursan sadece göbeklenir yağlanırsın..

Bol nişastaşta,karbonhidrat,protein senın ihtiyacın olan..ama sağlıklı bir şekilde tüketmelisin..gidipte hamur işlerinin içinde boğulma..haşlanmış patates olabilir mesela.

tabii ki yanında vitanemine de ihtiyacın var bunun için şekerli meyveler tüketmelisin..

ve her aksam uyumadan önce ballı muzlu süt.hem vücudun için hem de uyku problemin için iyi gider..
Sosyal ağlarda paylaş

kilo almanın tek olayı düzenli beslenme
ağustos ayında 55 kilo falandım. az birazda boy olduğundan 1.80 kadar, tam ölçmedim ama buna yakındır, biraz cılız gözüküyo insan.
daha sonra iş güç derken bi düzene girince, günde fazla yemediğim halde, sabah kahvaltısını mutlaka yaptım. öğle yemeği + akşam eve gelincede yemek yeyince bi anda 66 kilooya çıktım 2 3 ayda. 70 olsam yeterli diyorum şu an için.
fastfood falan bünyeye göre değişiyor. illa kilo aldırıyo diye bişi yok.
bi ara yediğim 3 öğünün 3 üde fast fooddu ama bi boka yaramıyodu.
adam akıllı düzenli bi şekilde beslenirsen alıyosun.
kahvaltıda baya önemli. ben her gün öküz gibi kahvaltı masası hazırlamak yerine kendime belirli günler seçtim.
bi gün mısır gevreğine abanıyorum. 1 gün sarıyerde olunca börek alıyorum. 1 gün domates peynir zeytin vs tarzında bi kahvaltı. ertesi gün başka bişi. kahvaltımı böyle bi olaya soktum. 1 2 hafta sonra bi tartılıcam, ne kadar etkisi oldu merak ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...