Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yumurtanın Gizemi..

ozii_x

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar karakterimi PTR ' ye kopyalamıştım ve bankamda unuttuğum Egg de kopyalanmış.. Ptr de açtığımda içinden Proto Drake çıktı ve bende sevindim sonuçta karakter kopya bundan proto çıktıysa normal realmimdede drake çıkar diye bir ümitle main chara girdim.. Ama açtığımda içinden salak bir pet çıktı.

Nasıl bir şans ve olay şaşırdım..
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonmax said:

bence test realmde düşürmesi normal realmindeki şansını etkilemez ya..

ya işte sonuçta kopyalıyorsun karakterini neyse banka item aynısını kopyalıyor.. Kopyanın içinden drake çıktı dedim bende nede olsa main chardaki yumurtanın kopyası.. Sonuçta mantık olarak aynı olay gerçekleşir diye düşündüm.. Ama Hezimeti Gördüm..

Zaten bu olaydan sonra psikolojim bozuldu. Gidip marketten 5-6 tane kinder süpriz yumurta aldım. İşin sinir yani 2 tanesinden aynı oyuncak çıktı.. Yapıp oynarım artık..
Sosyal ağlarda paylaş

ozii_x said:

Merhaba arkadaşlar karakterimi PTR ' ye kopyalamıştım ve bankamda unuttuğum Egg de kopyalanmış.. Ptr de açtığımda içinden Proto Drake çıktı ve bende sevindim sonuçta karakter kopya bundan proto çıktıysa normal realmimdede drake çıkar diye bir ümitle main chara girdim.. Ama açtığımda içinden salak bir pet çıktı.

Nasıl bir şans ve olay şaşırdım..

aynısı bana oldu 3.1 ptrsinde
Sosyal ağlarda paylaş

ozii_x said:

Dragonmax said:

bence test realmde düşürmesi normal realmindeki şansını etkilemez ya..

ya işte sonuçta kopyalıyorsun karakterini neyse banka item aynısını kopyalıyor.. Kopyanın içinden drake çıktı dedim bende nede olsa main chardaki yumurtanın kopyası.. Sonuçta mantık olarak aynı olay gerçekleşir diye düşündüm.. Ama Hezimeti Gördüm..

Zaten bu olaydan sonra psikolojim bozuldu. Gidip marketten 5-6 tane kinder süpriz yumurta aldım. İşin sinir yani 2 tanesinden aynı oyuncak çıktı.. Yapıp oynarım artık..
haha süpersin.. ama şunu sölim. bence test serverda özel itemların drop ratei daha fazladır. yani insanları oraya çekicek bişiler lazım dimi. artı orda uniq şeylerin düşmesi daha mantıklı. en azından görüp test etmek vs durumları daha rahat olur.. kinder dedin canım çekti hey allam şimdi mi sölenir bu :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...