Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hasan Şaş Gs'ı Mahkemeye Verdi

Masticore

Öne çıkan mesajlar

Fanatik

Bu nedir ya ? Şimdi biliyorum aranızda ödemesi lazım hede hödö diyenler cıkıcak ama gs'da hemen hagi olayı geldi ki haber'de de değinmişler. Hagi'nin alacağı parada az buz bir para değildi adam 1 yıldan fazla bekledi. 11 yıl ekmeğini yemissin son 2'dir klübe'de uyuyup, tribünde çekirdek çıtlatmaktan başka birşey yapmamıssın. Gelmiş birde gs'ı mahkemeye veriyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

kimse babasının hayrına oynamaz. bana 100 lira borcu olsa birinin ve o paraya ihtiyacım olsa gece uyuyamam lan.

11 sene oynamışmış, asıl 11 senelik futbolcusuna para ödemeyen klüpe laf diceksin sen ne ayaksın diye.

helal olsun hasan şaş.

inşallah kazanır da "bizde kimsenin parası kalmaz aga" diyen yöneticilere kapak olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

kimse babasının hayrına oynamaz. bana 100 lira borcu olsa birinin ve o paraya ihtiyacım olsa gece uyuyamam lan.

11 sene oynamışmış, asıl 11 senelik futbolcusuna para ödemeyen klüpe laf diceksin sen ne ayaksın diye.

helal olsun hasan şaş.

inşallah kazanır da "bizde kimsenin parası kalmaz aga" diyen yöneticilere kapak olur.

Valla yalansa sevinirim cünkü ayıp olur yaptığı. ayrıca 11 sene para odemediğini nerenden cıkardın ya. Gs ona 2 milyon euro bile ödedi zamanında. (O boş kontrata imza attıgı zaman). 1 milyon dolar paramı . Gs her zaman geciktirmiştir ama hiçbir zaman ödememzlik yapmamıştır.

Ya bide yabancı yapsın canı sagolsun hakkıdır , Hasan'nın da hakkıdır ama son günlerde kimin ne mal oldugu ortaya cıkıyorya o na insanın canı sıkılıyor. (Doğuştan şöyleyim , doğuştan böyleyim ) Bizde sevgi besliyorduk , zamanında inanıp
Sosyal ağlarda paylaş

abi doğuştan ne olursa olsun, sen galatasaray da çaycı olsan, kulübü de çok sevsen sana paranı vermeseler sen gs yi çok seviyorsun diye, olur mu yani şimdi.

elin gavur futbolcusuna milyon dolarları ver, türk'e gelince bizim evladımız arada verdiğimiz harçlıkla idare etsin işte. böyle bir adaletsizlik olur mu?

ben fenerbahçeliyim, fenerbahçe'de futbolcu olsam da para mı vermeseler, yemişim öyle kulübü, herkes kendi boğazını düşünür, kendi parasını düşünür. eninde sonunda futbol kulübü bu. tapmıyoruz fenerbahçeye galatasaraya.

11 sene para ödemedi demedim ben. 11 senelik oyuncusuna borç takıp göndermesine dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

kalite değil abi olay. az eski ve hatta futbolu yeni bırakmış adamların konuştuklarını dinlesen, uyduruk yabancı futbolcularla türklere yapılan muamele arasında ne kadar fark olduğunu daha iyi anlarsın. türk futbolculara adam gibi para ödeyen bi fenerbahçe var benim bildiğim.

zaten mesele şu, vergiden düşürmek için resmi kontratı düşük yapıyor kulüple oyuncu, türk oyuncu yani, asıl kontrat bir nevi sözlü anlaşma oluyor. o parayı tam ödeyip ödememek kulübün elinde. ha futbolcu da paramı ödemezseniz çıkıp oynamam diyebilir mesela, o zaman da yönetim topçuları taraftara şikayet ediyor, PARA İÇİN KULÜBÜ SATTI diye, taraftarlar da dünden gaz zaten, doğuştan gs li adam 1 milyon avro da almayıversin diyor. 1 milyon avro lan bu. boru mu? hayatı boyunca bu kadar parayı bir arada görebilecek mi bu taraftarlar acaba.
Sosyal ağlarda paylaş

Uyduruk yabancılar tamamen klüplerin salaklığı ve taraftarı etkilemek için yapılan şeyler... Kombine sattırmak vs. (arada bir ton'da menajer oluyor yabancılarda 1 ini ikna etsen öbürünü edemezsin nerdeyse futbolcu kadar para alıyorlar)

Onlara aptal saptal paralar veriyorlar türklere'de mi hak etmediği parayı versin diyorsun anlamadım valla. İsterse yurt dışına gitsin o türk futbolcular kim veriyo türkiye'de kinden fazla para ? Ayrıca 1 milyon euro degil dolarmış :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu haber yalan hala tartışıyosunuz.

Hasan'a yapılan çok büyük ayıp, terbiyesizlik ve hatta rezalettir.

Mahkemeye verse de sonuna kadar haklıdır.

Ama Hasan duygusal adam, fanatik GS'li, başkan diye yönetici diye tepemizde oturanların toplamından 10 kat fazla GS sevgisi var, yapmaz öyle şey.

Ha, yapsa da haksız diyemem ama yapmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...