Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zombieland

progamer

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
zipzip said:

komedi filmi diye izledim katıla katıla güldüğüm tek sahne çocuğun motordan düştüğü sahneydi.güzel film ama her dakika şimdi gülecem şimdi gülecem derken zevk almadım filmden.

o filmde en cok güldüğün yer zaten motosikletten düşen çocuk tadındaki birşeyse senin için filmin yapabileceği hiçbir şey yok zaten.

tür olarak shaun of the dead, hot fuzz misali absürd komedi sayılabilir.

belki 8 etmese de bir 7.5 kopuyor gönlümden, özellikle tallahassee için karakteri verilir o puanlar.

spoiler

The first rule of Zombieland: Cardio. When the zombie outbreak first hit, the first to go, for obvious reasons... were the fatties.

gibi kurallar, zombie kill of the week ile gelen achievment, You're like a giant... cock blocking robot, like developed in a secret fucking government lab. gibi mükemmel yerler vardı yani.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Şimdi izledim filmi.Pek komedi değil zaten.Güleceğim diye şartlarsanız zevk almazsınız.Zombi filmi severler kaçırmasın tabi.

Spoiler

Özellikle filmin sonunda öyle bir hava yaratıldı ki özellikle hırçın adamımız dahil hepsi ölecekmiş sandım ama ordan güzelcene tam tersi şekil ortaya çıktı.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • 2 ay sonra ...
arcane said:

Eğlenceli film. (tu) Düzgün bir senaryoyla devamını yapsalar fena olmaz.

bu.
Saeros said:

aynı oyuncular olmazsa çok bayar
özellikle de woody harrelson

bir de bu.

woody harrelson çok iyiydi. yer yer koptum, çoğunu da gülümsemeyle izledim ama pür komedi niyetine izlememek lazım.
http://i2.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/437/857/f03.jpg
ahuah şirketin filmden sonra iflas etmesi acayip ironik oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
anliyorumda dusunsene battlestar galacticayi orjinali ile izleyen bir fan icinde aynisi gecerliydi. ama cokda guzel bir sey cikti ortaya. denemeden olmuyor ki..

kotu cikarsa tuh deriz guzel cikarsa egleniriz. ne biliyim boyle sert bir sekilde tavir bana gore degil.

bir cok eski klasik yeni hali ile bizlere ulasmamis olsa haberimiz bile olmayacak. sirf eski fanlari dinleseler hic bir sey cekilmez yeniden uretilmez.

ne biliyim oyle iste.

zombilandde klasik olacak bir sey degildi zaten eglenceli film o kadar. o settingsde ceksinler iste ayni geyik hesabi :)
Sosyal ağlarda paylaş

neyse kisisel dusunce tabii bu, ornegin ben battlestar galacticayi inanilmaz begendim, simdi ciksa biri cekse hayir demem yani..

adamayi baskasi canlandirsin vs.. cok dert etmem. bakarim begenirsem ne ala begenmessem atarim kenara derim su versiyonu daha iyiydi.

sonucta begendigim duruyor kenarda.

birde tamam zombi hikayeside iste oradaki kurallar komedi unsuru vs. kullanilmis ya da kullanilacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...