Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Araba Aliminda Yardim..

Uzun

Öne çıkan mesajlar

Uzun said:

2 yil boyunca calisarak ve birazda aile destegiyle 15000 EURO civarinda bi para topladim. yurt disinda yasiyorum, topladigim para ile alabilecegim , bildigim ve bana gorunusu hos gelen spor arabalari yazdim. 2 yildir arkadasimin AUDI A3 unu kullaniyorum. Artik kendime araba almak istedigim icin ve arabalarin ozelliklerinden hic ama hic anlamadigim icin buraya yazdim. Ne kadar cok fikir olursa o kadar iyi olur benim icin. Insanlara saldirmadan once biraz DUSUN bence.

Konu fazla dagilmadan kisaca ozetliyecek olursam, arabalardan pek anlamadigim icin ozellik konusunda bisi diyemiyecegim, gorunusu guzel olan, fazla masrafi olmayan, spor yada normal araba cesitleri ariyorum.

http://auto.plius.lt/ bu siteden arabalara ve fiyatlarina bakabilirsiniz.

Mümincim,
Litvanya da kullancağın bir cihazın servis bakım gibi sana başağrısı yaratacak şeyleri araştır ve sonra alıma karar ver. Allah muhafaza herhangi kazada ya da ağır hasarda nasıl işliyor litvanya adaleti bilmen lazim. Ondan sonra sigorta ve kasko yu araştır. Hangi segmentte ne kadar vergi ödeniyor o da önemli, bence bunları öğrenmeden araç alımı konusunda karar alma, seni severim iyi çocuksun üzülmeni istemem...
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
direk x5 al bence.

jip klastır.

jip rahatlıktır.

jip konfordur.

edit. düşündüm de lexus da çok iyi ya.

spor araba alma abi.spor araba birisi de demiş 2. slot içindir.günlük kullanımda sıkıntı yaratır,bayar hem de bütün gün çiko gibi gezersin.al x5 ya da lexus hem dışardan daha iyi gözükür hem sen daha rahat edersin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...