Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çay

Asteroth

Öne çıkan mesajlar

soulberry said:

ginaly said:

soulberry said:

çay tabağında su da birikiyo ayrıca.

regular bir peçeteyi ikiye yahut dörde katlayıp bardak ile tabak arasına koyarak bu sorunun önüne geçebilirsiniz sevgili gönül dostu.

peki çayı içerken bardağı dişleme huyu bi tek bende mi var?

bu konu hakkında doktorunuzdan yardım almanız yararınıza olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

çaya süt koyma alışkanlığı 1200'lü yılların sonunda ingilterede yaşanan ani mevsim değişiklikleri sonucu 2-3 yıllık çay mahsülünün nedeni bilinmeyen bir şekilde (ki o dönemde ilim bunu anlamaya müsait değil) tadının acı çıkmasından sonra oraya çıkmıştır. bu sert ve acı çayı yumuşatmak için stuart ailesinin en küçük üyesi james'in önerisi ile çaya süt konmuş, kraliyet çevresinde bu değişiklik hoşça karşılanmıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

Asteroth said:

Hararet falan almıyor arkadaşlar, kimin götünden çıktıysa o fikir allah belasını versin.

sevgili Asteroth, earlgrey cayimizi yudumlarken batan günesi izlemek güzel olmaz miydi? Ha ne dersin ? böyle sinirli olmak sana yakismiyor. kirmizi daha cok yakisiyor :). öm'den resmimi attim:) adem elmasina aldirma:)
bekliyorum cevabini ANAAAAMMMMM
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

Çay ayrıca asaletin simgesidir, ingiliz elitleri her zaman çay içerler. Kahve ise az gelişmiş latin topluluklarının, çay üzerindeki yüksek vergiyi bir anlık fırsat bilip amerikaya ve oradan dünyaya yayması ile vücut bulmuştur.
Çayı asiller içer. Kahveyi ise baralovey diyen brezilyalı kaperacılar.

seni bozuk para gibi harcarım utku, akıllı ol.
Sosyal ağlarda paylaş

utopia said:

ginaly said:

Çay ayrıca asaletin simgesidir, ingiliz elitleri her zaman çay içerler. Kahve ise az gelişmiş latin topluluklarının, çay üzerindeki yüksek vergiyi bir anlık fırsat bilip amerikaya ve oradan dünyaya yayması ile vücut bulmuştur.
Çayı asiller içer. Kahveyi ise baralovey diyen brezilyalı kaperacılar.

seni bozuk para gibi harcarım utku, akıllı ol.

BENDE YARDIMCI OLURUM YANİ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...