Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Web based Politika oyunu : E Republik

firatram

Öne çıkan mesajlar

erepublik de nufus üstünlügü yeniden macaristana gecti.
usa eski gücüne kavusturuldu,populasyonda 2.
ispanya büyük bir para kaybından sonra kendini toparladı.
fransa sasalı günlerini kaybetmis
rusya ve endonezya tetikte
türkiye de ise neler oluyor bilmiyorum ama makalelerden anlasılan hala iktidar kavgası yapıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

anlamadığım şey şu
piyasada ekmek 1 dolar, 4skille verilen maaş 12.5 dolar.grain 0.4 dolar.
bir adam günde 10-14 arası ekmek üretiyor..nasıl kâr edicem ki ben?

Nerowarden yazmıştı, sanırım kurduğun şirket q1 ve q1 şirketle kar edemezsiniz zararını bile zor karşılıyor diye. Q2'ye yükseltmeye bakın şirketi
Sosyal ağlarda paylaş

Anelor said:

guzel bi pati birligi varsa karin tokluguna isci olurum ben

yok sanırım öyle bir birlik, ancak 2 ve 3 manu skill'e sahip işçilere piyasadaki en yüksek maaşı ben veriyorum şu anda. Eğer yeni başlayanlar varsa buyursun geldin kapımız açık :)

Bu arada bir sorum var, şirket Cezbo Limited org'umda ancak ben şirket ile ilgili her işlem yapmak istediğimde bu org hesabına geçmek zorunda mıyım? Kendi hesabımdan yönetemiyor muyum şirketimi? CEO fln yapamıyor muyum karakterimi şirketi yönetsin die?
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ben endonezya'dayım şu anda ama şirket e-TR doğu anadoluda, MSN kullanmıyorum ya ara ara kısa süreli girebiliorum stn şu sıralar.

Şimdi hayatımın en büyük kazığını demin yedim, q2 hammadde aldım 2.95'den ama q4 hammadde 3.99 du ve ne işe yaradıklarını anlamamıştım çok üzüldüm inanılmaz zarar ettim.

Olayı yavaşça çözmeye başladım wellness olayı tam aklıma yatmadı. Adamın biri var 3.75 skill 8 productivity yapmış, diğeri 3.35 skill 10.45 yapmış. Bu durumda bu 3.75'lik düşük wellness ile mi çalışıyor? Sanırım öyle yarın postayı koycam bir kaç kişiye galiba :)

Bu arada çalışanlarıma newbie guide yollamayı ihmal etmiyorum :)

http://www.erepublik.com/en/article/avrupa-n-n-hasta-adam--843791/1/20
Eski ama güzel makale :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...