Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

D&D Neverwinter

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

hic oynamadim onu ama cikan her boku pusuru denedigim icin cok fazla f2p ye baktim.

ortamdaki ciplak dolasan tipler, kapinin ortasina dukkan acmis okuz, yeller, sacma danslar, grupta hedef yerine basi kesik tavuk gibi umarsiz kosusturan tipler, chatteki spamler, nicki xxxfuckmeatthatstonexxx olan tipler olunca.. lan diyorum nereye geldim. sonra supermis lan sunu nerden bulacagim diyorum hop satin al diyor. lan canta nerde satin al. eah. bunlar kafamda soru isareti olunca oyuna baglanmak zor oluyor haliylen.
Sosyal ağlarda paylaş

ya diyorsun ya bir kac f2p yuzunden millet korktu f2p den bende diyorum ki rift lotro vb i disinda ornek ver. cunku ben sana 236 tane kotu f2p ornegi verebilirim. senin yazacaklarin disindakiler zaten maalesef nanay. oda sektorun %1-2 si yapiyor f2p de.

aha burada linkinden bahsediyorum be adam :D
Sosyal ağlarda paylaş

Abi iyi de, sorun o oyunların f2p olması değildi, sorun o oyunların gerçekten kötü olmasıydı. Adamlar pazarlama taktiği olarak kötü oyunlarını satabilmek için f2p yapmıştı.

Rift mesela, iki yıl kadar sanırım baya subslı oynandı, sonra f2p oldu.

Mesela, diyorsun ya "arkadaşlarla eğlenelim". Rift'e gir arkadaşlarınla, oyna, çok eğlenirsin. Biz baya eğlendik beş kişilik grupla. Hele ki sen o türü seven birisin.

Bu arada Rift komünitisi gerçekten kaliteli. Daha önce de yazmıştım. Chatte ke küfür duydum ne bişey. Open world pvp olmasına rağmen hiç sıkıntı olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...