Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

D&D Neverwinter

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

pvp işi çok tırt olmuş ama. rogue lar ve at kullanabilenler eziyor. En azından yeni olanları. Tek yapman gereken bölgeleri backdoor yaparak ele geçirmek :) biniyorum ata arkadan dolanıp adamların taşını ele geçiriyorum. Sonra peşime 3 kişi takılıo, tekrar atla kaçıyorum gittiklerinde tekrar gidip elegeçiriyorum. sürekli trollüyerek puan yazdırorum. PVP bölgesinde at kullanımı kalkmalı bence.

Sonra mesala 4-5 defa daha pvp başlamadan 5v4 kaldık. Bir kişi disc oluyor 5v4 pvp başlıyor. Kafadan kaybediyorsun, boşuna 15-20 dk gidio. Yerine bir kişi bulana kadar başlamaması lazım. Bi sistem yapılmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bide daha fazla skill olabilirmiş. Oyunun başında açtığım ilk 3 skilli muhtemelen level 60'a kadar aynılarını kullanıcam. Çok az skill var, skillbar'da öyle. 5 mage bir toplanıyor, 3 tane skill var sırayla bi o bi ben basıyoruz. Farklı bir şey yapamıyorsun. Ben şu şu buildi gittim diyemiyorsun. Bu kadar detaylı oyunda bol bol yağdır işte skill.

Nvn 2 falan nasıldı öyle, 3 şerit skillbar'ın vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

Octavarium said:

stormeagle said:

ya bide daha fazla skill olabilirmiş. Oyunun başında açtığım ilk 3 skilli muhtemelen level 60'a kadar aynılarını kullanıcam. Çok az skill var, skillbar'da öyle. Bol bol yağdır işte skill. Nvn 2 falan nasıldı öyle, 3 şerit skillbar'ın vardı.

başlasammı diye düşünüyordum bir süredir bu posttan sonra taunt un süresi doldu sanırım

ya oyun güzel de, dediğim gibi farklı skilleri sevenler için baya kötü. Dediğim gibi 4 tane mage yan yana geliyor, benim diğer adamdan tek farkım kıyafetlerim itemlerim. Belki ben curse build yapmak istiyorum, ne bilim diğeri single target dps gider, diğer mage aoe takılır v.s toplamda 4 skill var hep aynı grafikler herkes aynı şeyleri basıp duruyor :/ oyun aşırı detaylı ama neden bu kadar skill'den yoksun bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...