Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

D&D Neverwinter

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

geçen betada 5 saat mi ne oynadım, priest mi cleric mi neydi onunla. heal potion düşüyor moblardan, heal potionda 10 sn cd var, ve 100% hp falan veriyor asdasdsad. en son oyundan çıkarken 172 tane heal potion olmuştu. bu zorluk seviyesinin altından kalkamadım ve bıraktım.

kız arkadaşa falan mmorpg konseptini anlatmak için on numara.
Sosyal ağlarda paylaş

benim beğendiğim tek şey forgery mi ne o olmuştu. city of heroes gibi kendi dungeonlarını yaratıp, quest olarak diğer oyunculara sunabiliyorsun. şahane bir özellik. pratik mi değil. mesela ben 2. karakteri forgery üzerinden kasayım dedim, normal exp/loot alıyosun içerde, dışarı bir çıkıyorsun main story line dönmek için, story line kalmış level 2 de sen olmuşsun level 10. 8 level boyunca, exp ve loot almadan storyline yapıyorsun bot gibi. gw2'deki bölgeye göre level scale yapsalarmış bu durum ortadan kalkarmış. onun dışında oyun d&d:o'ya çok benziyor hatta bazı modeller ve animasyonlar birebir. d&d:o benim oynadığım zamanda cidden zor bir oyundu, dungeonların zorluk seviiyelerine göre shrine'dan shrine'a gidene kadar bildiğin emek sarfediyor planlama yapmak zorunda kalıyordun. şimdi olayı daha çok action bazlı yaptıkları için, istediğin gibi rest yapıyorsun ediyorsun. o zorluk konsepti ortadan kalkmış. bana oyun saçma sapan basit ve tekdüze geldi.

tabii herkesin beklentisi farklı. wow'dan zevk alan adamın şu oyundan zevk almaması için ben hiçbir neden görmüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen biraz önce yaptım player made bi quest line. adam kasmış, uğraşmış. bitirdim questi, ucu açık devamı da var sanırım.
millet puanlıyor yorum yapıyor questlere. güzel bi sistem olmuş.
Ulan bu arada bi başka karakter deniyim diye logout oldum olmaz olaydım. "connecting the server"da kalmaya başladı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...