Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HALALUYA

kazým

Öne çıkan mesajlar

Xaenin said:

kazım said:

Xaenin said:

Böyle ilgi açlığına gerek yok. Mal gibi ölecekseniz de kendi kendinize ölün, komik oluyor.
İLGİYE AÇIM BEN BU TOPİĞİDE DUR KAZIM NOLUR DİYE YALVARMALARINIZI İZLEYİP EGO KOTAMI DOLDURMAK İÇİN AÇTIM

Ego kotası değil o ilgi kotası. Ego doldurmak isteyen adam selam ben kendimi öldürücem diye pankart açmıyor genelde.
belki son anlarımı sosyal yaşamak istedim olamaz mı
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi gerçek olsa yarın gazetede böle haberler..

kendini intaaar etçeeni sööleyen çocuun başlığı altında geyik yaptılar!

İŞTE O GEYİKÇİLER!

ÇÜKÜ DÜŞÇEK DEDİ!

KARİKATÜR KOYDULAR!

KAMERA AÇ DA ÖLÜMÜNÜ İZLEYELİM DEDİLER!

Bİ ÖLSENE DİYE BASKI YAPTILAR!!!!

ATLA DİYE TEMPO TUTTULAR!

vs..
Sosyal ağlarda paylaş

kazım said:

Xaenin said:

kazım said:

Xaenin said:

Böyle ilgi açlığına gerek yok. Mal gibi ölecekseniz de kendi kendinize ölün, komik oluyor.
İLGİYE AÇIM BEN BU TOPİĞİDE DUR KAZIM NOLUR DİYE YALVARMALARINIZI İZLEYİP EGO KOTAMI DOLDURMAK İÇİN AÇTIM

Ego kotası değil o ilgi kotası. Ego doldurmak isteyen adam selam ben kendimi öldürücem diye pankart açmıyor genelde.

O da ayri, sosyal deyince discussion board olarak anliyorsan, durum senin icin daha vahim.
Sosyal ağlarda paylaş

MADBOY said:

kazım said:

Xaenin said:

kazım said:

Xaenin said:

O da ayri, sosyal deyince discussion board olarak anliyorsan, durum senin icin daha vahim.
niye lan bikaç saat sonra gebericeksin son anlarını paylaşmak istemezmisin patidaşlarınla , o heycanı o coşkuyu hı ?
Sosyal ağlarda paylaş

kazım said:

Xaenin said:

kazım said:

Xaenin said:

Son anların olsaydı tartışabilirdim bu konu hakkında.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...