Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Castle (2009) - ABC

arcane

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
İyi bitti 4. sezon. Beşinciyi episodik yerine 5-10 bölümlük uzun bir finalle bitirseler hatta süper olur bence. Öykü tam bitir beni diye bağırıyor. Eski sezonlar tarzında episodik yapıda uzatırlarsa Babylon 5 gibi, Galactica gibi efsane dizi çekip bitirmek yerine ortalamanın epey üstünde süper dizi sınıflamasında kalırlar gibime geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

Spo

GERGE said:

İyi bitti 4. sezon. Beşinciyi episodik yerine 5-10 bölümlük uzun bir finalle bitirseler hatta süper olur bence. Öykü tam bitir beni diye bağırıyor. Eski sezonlar tarzında episodik yapıda uzatırlarsa Babylon 5 gibi, Galactica gibi efsane dizi çekip bitirmek yerine ortalamanın epey üstünde süper dizi sınıflamasında kalırlar gibime geliyor.

Gergenin istediği gibi olmayacak herhalde
Kate hayatına geri dönme çabasında, Castle ile kaçamaklarını izleyeceğiz sanırım bu sezon.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • Genel Yönetici

Kotuydu derken bolum cok iyi, ic parcalayici anlamda kotu. Anlamlar karismis orada. Onu yazarken yazdigimin ne halde oldugunu bile dusunemedim, etkileyiciydi. Foreshadowing'de guzelce oturdu, zaten aklimdan gecmisti bu blog kizin basina dert acacak, Castle atik ders verecek dizi degil diye.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...