Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Final Fantasy 14 online

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Kanuni said:

barbu said:

max level neydi bu arada? varmıydı öyle bişi. bakamadım ona daha.

50

max 50 ise nasıl hem craft hem pugilist vs olabiliyoruz?

zaten 30 base + 15 yancı ile 45 level ediyor. 5 level da job kastın diyelim. 50 ettik. 5 level bile az job a sonucta. 50 değildir max level büyük ihtimalle.
Sosyal ağlarda paylaş

ya yap hepsini sonuçta 3 tane city-state var. sen 15. levela kadar başlangıç city state questlerini tamamlıyorsun.

ondan sonra. 2. classını levellarken diğerlerini yapabilirsin. Zaten crafter classlarda craft ettikçe ve crafting questlerini yaptıkça xp alıyor onda normal quest yapmıyorsun.

Ha tabi diğer classı 50 e getircem dersen tabi ki bi yerde quest bitecektir. onu da artık levesler, FATEler dungeonlarla falan halledicen.
Sosyal ağlarda paylaş

ha birde ornegin su var :

level 30 karakterin var ve onun yerine archer kasacaksin, level 1 den, en yuksek karakterin ile en dusuk basladigin karakter arasindaki level farki ne kadar yuksek ise xp bonus aliyorsin, level farki arttikca o bonus artiyor.

yani birini level max ladiktan sonra digerlerini grindlesen bile cok daha hizli ilerleyecek..

oyun icindeki help windowlari okuyun bir cok degisik bilgi iceriyorlar. kapamayin yani :D
Sosyal ağlarda paylaş

Glatheros said:

Xenus said:

CD keyi girerken soldakini seçeceksiniz

http://i.imgur.com/JIXRXEx.png

abi ben de 1 ve 2 olarak gozukuyor yanlis yerden mi yapmisim?

yani add a new platform ne ya

evet yanlis register etmisim oyuna girerken 2 account cikiyor, sacmalik, neyse petition attim artik 1 aya cevap gelir.. FML

aptal herifler ya uzayli gibi account adding menusu yapmislar japanglish.

abi ben onu diyordum sana dün işte

http://support.na.square-enix.com/faqarticle.php?id=5382&la=1&kid=68218&ret=main

EA keyi için yazmışlar bir kerelik yardımcı oluyorlar ama CE keyi içinde olur herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

ya yap hepsini sonuçta 3 tane city-state var. sen 15. levela kadar başlangıç city state questlerini tamamlıyorsun.

ondan sonra. 2. classını levellarken diğerlerini yapabilirsin. Zaten crafter classlarda craft ettikçe ve crafting questlerini yaptıkça xp alıyor onda normal quest yapmıyorsun.

Ha tabi diğer classı 50 e getircem dersen tabi ki bi yerde quest bitecektir. onu da artık levesler, FATEler dungeonlarla falan halledicen.

evet ilk classı kasarken, başlangıç şehrindeki tüm questleri bitirin. iki farklı area'a gönderiyor. (gridania için north ve central shroud) ben north'u tam bitirmemiştim, levelım main quest level'ını geçtiği için. öteki city-statelerde kalan questler kaç levela kadar götürür bilinmez. ben 15-20 diye tahmin ediyorum çünkü hikaye birleşiyor bir süre sonra. ondan classlar levequest, guildhest, fate, hunting log, dungeonla falan kasılır işte.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

kombat ölümüne sıkıcı görünüyor

önceki postlarımda da yazmıştım combat çok standart mmo combatı hatta çok standart JRPG combatı.

yenilikçi pek bişey yok, tek bir işte yerede işaret bırakan moblar var aoe indicatorı, onlardan kaçıyorsun.

Boss fightlar ise biraz daha aksiyonl uolabiliyor yine yerede çıkan şeyler aoeler, addler, vs.ler

ama mekanik olarak tamamen standart.

action combat değil, aim yok, fiziksel dodge yok vs.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben home ofis çalışıyorum ya böyle excelde saatlerce çalış çalış içim kabarıyor kafam dağılsın diye bir şeyler oynayım diyorum dota'ya bir giriyorum ya sinir hastası olup kazancam diye hırs yapıyorum ya da win streak yakalıyorum 4-5 saat oynuyorum bu sefer akşama/geceye iş kalıyor.

şöyle sıkıcı bir şey oldu mu elimin altında sıkılınca girerim 2 mob keserim 2 sn gcd ile işten daha çok sıkılır işe dönerim, sizle iki laklak ederim arada işte.

nerede oynuyorsunuz ben hiç bilmiyorum okumadım etmedim. eu'da yarattım accountu download'a da koyacam şimdi 6mbps ile geliyor zaten.

subs'ı da oyunu aldıktan sonra gördüm, hiç şans vermiyorum hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...