Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tales of Monkey Island

Sylian

Öne çıkan mesajlar

Grafik, ses ve atmosfer olarak güzel duruyor şu anda. Gerçi henüz çok başlardayım, Ninja minyatürü arıyorum :P

Ama kontrol sistemi -kusura bakmayın- tam rezalet olmuş. Bulan kişiyi bir an önce firmadan kovmalarını diliyorum. Guybrush'ın tipine de pek ısınamadım, sevimli havasını biraz yitirmiş gibi geldi.

Ama çok zevkli gidiyor oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de bitirdim demin. Çok uzun sürmedi. Zaten çok uzun süre takıldığım yer de olmadı. Tüm hint'leri kapatmış olmama rağmen baya ipucu veriyor. O yüzden yer yer fazla kolay kaçmış.

Grafikler günümüz için kötü sayılır ama design ve atmosfer güzel olduğu için hemen alışılıyor. Seslendirmeler iyi. Dominic Armato'nun sesi yetiyor. :)

Kontrollere gelince. Oyunun başında mouse ile hareket etme şeklini görünce bin bir küfür ettim. Hakkaten kim akıl atmış, oynayanlar niye bir şey dememiş anlamadım. Neyse.. bir süre sonra alışılıyor ve rahatsız etmiyor. Klavye ile yürünebildiğini bilmiyordum bile. Şimdi burda öğrendim.

MI fanı olarak ilk üç oyundan iyi olmasını beklemiyordum. Bence yine de gayet iyi. Verdiğim parayı hak ediyor en azından.

Bu arada Guybrush'ın dans animasyonu bitirdi beni.

razzRaziel said:

ilk chapter bitti şimdi yenisi için 1 ay beklicez mi :S

arggggg!!

1 ay sonra çıkacaksa iyi. Coming soon diyor sadece, tarih verilmemiş. Umarım çok bekletmezler.

Oyunun gidişatını etkilemeyen geyik (altarla ilgili)

Porselen figürü ormandaki altara koymayı deneyin denemediyseniz

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...