Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Matrix Online Kepenkleri İndiriyor

EVIL_DeaD

Öne çıkan mesajlar

"Efsane filmden etkilenip MMORPG oyununa yatay geçiş yaptıysanız, Matrix evreninde son turlarınızı atmaya hazır olun. Sony tarafından dört yıl önce kapılarını oyunculara açan Matrix Online evreni, 31 Temmuz 2009'da kapanacak. Monolith'in geliştirdiği Matrix Online, filmden gazı alan oyuncuları cezbetmek için Mart 2005'ten bu yana gerek ünlü karakterler(Morpheus gibi), gerekse bizzat geliştirici ekip tarafından ziyaret edildi. Matrix Online Yapımcısı Daniel Myers, oyunun kapanmasından önce "dünyanın sonu" temalı bir etkinlik ile Matrix'e yakışır bir son hazırlayacaklarını belirtti. Eğer siz de Matrix Online evreninde son bir tur atmak ve hikayenin nasıl bağlanacağını görmek istiyorsanız, sadece iki ayınız kaldı." said:

kaynak

http://shiftdelete.net/matrix-online-kepenkleri-indiriyor-11329.html

Sosyal ağlarda paylaş

Anubisath said:

@elesso
ultima dünyada biteli yıllar oldu,ha sizin kalbinizde sonsuza dek bitmicek gibi gerçekten de,orası ayrı

yalnız oyun bitmedi,ha tabii eskiyle kıyaslarsan ve oyuncuların nasıl desem,zeka seviyesiyle karşılaştırırsan çoktan bitti bence de ama hala feci derecede oynayanı var,özellikle free serverlar var dünya çapında hayvani playerlar barındıran.

Ha onlarda en fazla 3-4 sene dayanır diye düşünüyorum,bu arada evet hala oynuyorum ASDSADAS
Sosyal ağlarda paylaş

Anubisath said:

@elesso
ultima dünyada biteli yıllar oldu,ha sizin kalbinizde sonsuza dek bitmicek gibi gerçekten de,orası ayrı

nasil biteli yillar oldu
sizin oynadiginiz yeto free shardlar kapaniysa nedir ki
osi catir catir bi suru serverla acik walla
hatta yeni expansion cikarttilar mi cikartiyolar mi ne
Sosyal ağlarda paylaş

Old school UO oynayan OSI'de falan, tayfa, horde adini siz koyun. Darkfall oyuncularinin 90% i yillarca UO oynamis tipler, ayni pvp konseptini Darkfall'da ariyorlar. Oyunun reklamini yapar gibi oldum ama, yeni oyun cikarsalarda oynasak diyenler icin bir alternatif olabilir, ne kadar bazi konularda cok vasat olsada.
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

hep düşünürüm ; UO'nun free shardları olmasaydı türkiye merkezli , "uo rullz babs" diye kitlenin yüzde kaçı oyundan haberdar olurdu merak ediyorum :)

UO'nun freeshardları bizim şansımıza genel olarak hep iyi oldu. Freeshardlar oyuncu kazandırabileceği gibi, gelme potansiyeli olan adamı oyundan koparta da bilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...