Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ihlsozluk

Bella

Öne çıkan mesajlar

Ekşi de dolanırken gördüm,alemin ilk ve tek islami sözlüğüymüş.ahua.
Biraz baktım da çok komik şeyler var.

Pati için "acayip bir forum. kaliteli bir mmo bölümü olmasına rağmen, dine allah'a peygamber'e hakaretler gırla gider bir çok konuda. kimse de çıkıp bişey demez bu insanlara." yazmışlar.

oha "müzik ruhun gıdası mıdır" a "insanları allaha isyana sevk eden müzikler vardır örnek: arabesk bu tür müzikler ruha gıda değil zehirdir. bana kimse müslüm baba dinlemenin ruha gıda olduğunu söyleyemez."yazmışlar fln.migrostan alışveriş yapılmalı mı caiz midir sol frame de popüler şuan ahuah.

koşarak uzaklaşmalı bence.geri çekileyim.
Sosyal ağlarda paylaş

zaman gazetesi okuyanların sayısı

bazı şahıslar şunu iddia ederler: bedava dağıtılmasa bile zorla gönderiliyor. o yüzden okuyan sayısı en fazla 200 bin.
yanlış bir kanaat. zaman'ı yanına alıp giden birisi gazeteyi mutlaka biryerlere bırakır. o bir gazete en az beş kişi tarafından okunur. evlere gelen gazeteler ise tüm aile halkınca okunur. en az dört kişi daha. hadi diyelim birkaç bin hatır için alanlar olsun. hepsinin yekünü ne eder biliyor musunuz? en az dört milyon. bir gazete günde 4 milyon kişi tarafından okunur. bu da zaman'dır.
Sosyal ağlarda paylaş

30 mayıs 2009 istanbul hanımlar zirvesi varmış.

saati 13.00 olarak kararlaştırılmıştır. yer ise avrupa yakasında. gelecek olan hanım yazarlarımız mesajla sorup bizden adresi öğrenebilirler.

hala geç kalmadınız sevgili patiler bi sürü güzel kız vardır orda ahuha.
Sosyal ağlarda paylaş

f gülen in vatanı ülkücülerden daha çok sevmesi
kapan!

1.
yapılan hayırlar , türk dilini , türk adını yüceltmek için dünyanın dört bir yanında açılan okullar , buralarda dalgalandırılan bayraklar , islâm'ı yayma çalışmaları , yetiştirilen - okuması sağlanan insanlar düşünülecek olursa ülkücülerden çok çok daha vatanını sevdiği ortaya çıkar.
(mohd 24/05/2009 17:57 ~ 24/05/2009 17:59)
( #234402 )
2.
sonuna kadar katıldığım önermedir.....hocaefendi bu ülkenin bekası için insanların sahip olduğu belki de en önemli şey olan sağlığını vermiştir......
(menesg 24/05/2009 18:00)
( #234419 )

Yorum yapmıyorum Allah bildiği gibi yapsın...
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

30 mayıs 2009 istanbul hanımlar zirvesi varmış.

saati 13.00 olarak kararlaştırılmıştır. yer ise avrupa yakasında. gelecek olan hanım yazarlarımız mesajla sorup bizden adresi öğrenebilirler.

hala geç kalmadınız sevgili patiler bi sürü güzel kız vardır orda ahuha.

Anam! HAREM!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...