Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

adalet mi lan bu?

Baggio

Öne çıkan mesajlar

ilk defa garbıça konu açıyorum, kişisel mi burası mı dedim de sanırım böyle facebook update tarzı şeyler için garbıç kullanıyoruz :p

geceyle beraber toplam 3 saattir falan sıkıcı, boş beleş bir dersin slaytlarından sınava çalışıyorum. şimdi tam bitirmek üzereydim, asistandan mail geldi:

Final ile ilgili bir hatirlatma
Merhaba arkadaslar,
Final, vize sonrasi islenen konulardan notlar acik yapilacaktir.

bileydim yarınkine çalışırdım adam gibi be. :(
Sosyal ağlarda paylaş

notlar açık diyince aklıma geldi.
midterm'de visual basic sınavında notlar açık giriyormuşuz. bilmiyordum. sınava gidince asistan "notlar açık yapabilirsiniz" demişti de başımdan aşşağıya kaynar su dökülmüş gibi oldum "lan notları getirseydim keşke" diye.
neyse notlar olmadan da 100 aldım gerçi kolay sınavdı :P

sizin asistan insaflıymış, sınavdan önce e-mail çekmiş...
Sosyal ağlarda paylaş

notlar açık diyince aklıma geldi,
bi sürü arkadaş evde eğleniyoruz falan, kızlar var işte sims oynuyolar, dediler ki uf şu bölümü geçemedik,
geçebilecek kimse var mı diye sormya başladılar etrafa. ben hiç sesimi çıkarmadan bir köşede oturuyordum. birden kızlar bana gelip "ginaly sen geçebilir misiiiğn" dediler. kalktım ve bilgisayarın başına oturdum. bölümü kolayca geçtim. Kızlar hayretler içindeydi. Nasıl bu kadar kolay geçtin dediler, dedim orjinal oyun alıyorum ben.
bu da böyle bir anımdır.
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:
notlar açık diyince aklıma geldi,
bi sürü arkadaş evde eğleniyoruz falan, kızlar var işte sims oynuyolar, dediler ki uf şu bölümü geçemedik,
geçebilecek kimse var mı diye sormya başladılar etrafa. ben hiç sesimi çıkarmadan bir köşede oturuyordum. birden kızlar bana gelip "ginaly sen geçebilir misiiiğn" dediler. kalktım ve bilgisayarın başına oturdum. bölümü kolayca geçtim. Kızlar hayretler içindeydi. Nasıl bu kadar kolay geçtin dediler, dedim orjinal oyun alıyorum ben.
bu da böyle bir anımdır.

AAHAHAHAHAH ADAM SUPERMAN
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...