Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kuzey Kore yer altında başarılı bir nükleer deneme yaptığını açıkladı.

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

calimero said:
Prawler said:
Sanirim arkadaslarinin Kuzey Koreli gorevliler esliginde ulkeyi dolasip edindigi izlenimlere dayanarak konusuyorlar.

sanırım sizler de...

@ ginaly

sana sormayacağım ne zaman, nereye gideceğimi. bir devrimcinin görevi bulunduğu yoz ortamı olabildiğince değiştirmektir, oradan kaçmak değil...

Biz izlenimlere degil videolara, belgelere, resimlere dayandiriyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca amerika vs k. kore meselesi de yalan olmasın hatırlatalım

-007- said:

ikisinin de amacı aynı, değişen sadece yöntem.

biri açıkça söylüyor

diğeri sinsice teker teker işgal ediyor tek fark bu diyorum ben de.

Ayrıca dengesizlik açısından bakarsan dünyadaki ortalamalara en ters düşecek derecede uç ülke de amerikadır. k. kore onun yanında silik kalır yani.
Sosyal ağlarda paylaş

sosyalizm şöyle gelecek yakında tüketimin dibine vurup doğanın kaynaklarını bitirince bir şişe suyu 40-50ytl ye alınca noluyo lan diye ağlamaya başlayacak insanlık ondan sonra tükenmezsek işte daha barışcıl bi sistem gelir yoksa hırsın körüklendiği şu ortamda hiçbişey gelmez. anca hayallerde yaşar şöyle olsa ne güzel olurdu falan deriz, pazar çarkları çok sağlam.
Sosyal ağlarda paylaş

abi sağlam falan değil. vahşi kapitalizm var şu anda. kapitalistler sistemi falan düşünmüyo. yani son kriz tamamen para kazanmak isteyenlerin yarattığı bir krizdir (krizden para kazanmak demiyorum. para kazanma hırsı yüzünden çıktı diyorum). bir kriz atlatılır diğeri gelir. ha benim görevim bu süreci hızlandırmak, yoksa kapitalizm krizler sistemi ve eninde sonunda kendisi çökecek zaten...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...