Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple iPhone

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

eger multitasking gelirse bircok apple fanboyu arkadasimi itin gotune sokarim artik.

OMG BEST PHONE FROM APPLE!!1 KMULTITASKING

diye linkleri gorebiliyorum su an facebookta. ayni adamlar su anda multitasking'in neden gereksiz ve kotu (oha) birsey olduguna inanmislar ve baskalarini inandirmaya calisiyorar zira.
Sosyal ağlarda paylaş

ben new york craigslistte 240 dolara gordum 3gs satiyordu ama yalandir buyuk ihtimal, normalde 400 dolardan asaya bulmak zor amerikada bile; ki unlocked flm isteyince 500 550 dolara firliyor fiyat, ya da bi amerikali at&t hatti olan birini bulsun 300 dolari bassin phone upgrade yaptirtsin 100 dolar da adama kalir, daha sonra siz unlock edersiniz bir sekil.
Sosyal ağlarda paylaş

Quel-Thul said:

oha multitasking

yokmuydu daha once iphoneda?

eet bildiğin yoktu valla.
software ile kötü bi multitasking yapabiliyosun ama o da multitasking bile değil aslında, sadece background'a atıp çalışıyomuş gibi işlem yapılmadan da olsa sadece kapanmadan durmasına yarıyordu, tıklayınca açılmasını beklemiyordun :d

ama şaşırmamak lazım apple bu. kimin ne ihtiyacı olmuş, hangisi daha kullanışlı, insanlar nası olmasını istiyor falan umurlarında değil pek. "bu iyidir hacı, şunu koyma hacı bizden app satın alsınlar, şunu da yapmayalım çok crackleyen olur" diyip , kafalarına göre bişey yapıp eksikli yanlışlı yapıp geçiyolar. ha ama o hali bile çok iyi oluyor mu ? oluyor anasını satayım.
Sosyal ağlarda paylaş

pek oyle degil esasinda

http://www.engadget.com/2010/03/23/apple-increases-gaming-share-at-the-expense-of-ds-and-psp/

linkteki grafikte nintendo ds den ve psp den oyun pazarinda aldigi pay artarak ilerliyor. birde ustune gamepad controller koyarlarsa var haline digerlerinin olacak.

oynamasi bazi oyun turleri icin zor ama bazi oyun turleri icin cok rahat.
Sosyal ağlarda paylaş

Eyoo 8 nisan da acikliyolarmis OS 4.0 i. 3rd partylerde multitaske support geliyomus sonunda.
Kac yil gecti ilk iphonedan beri soyluyolar, simdi bi de apple introduces the revolutionary, phenomenal multitasking diye gelirler. Paramizla rezil oluyoruz resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar Türkiye Apple store da bir program ve bir oyun var acayip güzel.

biri gözümden nasıl kaçtığını anlamadığım Downloads programı. malum program iphone a bildğin dosya indirmeye yarıyor.

diğeriyse Angry Birds. demosunu oynayıp hastası oldum sonra tam sürümünü aldım acayip güzel bir oyun sakın kaçırmayın. sırf kuşların sesleri için bile oynanır=)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...