Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple iPhone

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

Turkcell Mobil TV geldi. turkcell hat kullanıyorsanız data ücreti ödemiyorsunuz hiç bi şekilde. sadece paket almanız yetiyor izlemek için. bağlantı durumunuza göre yayın kalitesi fark ediyo tabi.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/servisler/3Gdunyasi/mobiltv
Sosyal ağlarda paylaş

doodle jump var şuanda cok moda ama ben hiç sevmedim.

Önericeğim oyun Crush the Castle var kısa ama cok zevkli oyun.Armor games firmasının oyunları süper.

Sonra geared oyununu öneririm puzzle tarzı oyunları seviyorsan cok orjinal ve zevkli bir puzzle.

Birde sorum olucak Pocked God oyununu nasıl oynuyoruz hiçbirşey anlamadım. Taş atıyorum gece gündüz yapıyorum hede hödö ama bir ilerleme göremiyorum oyunda.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence her halükarda Türkiyeden alınacaksa, fiyatı düşsün diye beklenmemeli. bkz. 3gs nerdeyse yeni yeni piyasada rahatça bulunabiliyor. Uzun bir müddet karaborsaydı alet. 4g çıkıncada ancak seneye bu zamanlar bulunabilir diye düşünüyorum. Fiyatda eski modellerde max 300 lira düşer. 300 Lira için 1 sene beklemeye deymez. Ama tabi yurt dışından alırım ederim derseniz o başka keza ben Belçikadan factory unlocked biçimde 32GB 3GS i yaklaşık 1080 TL ye almıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...