Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nedir bu kizlarin derdi

matama

Öne çıkan mesajlar

utopia said:
nileppezdel said:
Ben mesela bi ortamda yazdığım hafif yakınlaştığım bi kız varsa masadan kalkıyorum tek başıma bi köşeye çekiliyorum yada yürüyüşe çıkıyorum. Kimseye bir şey söylemeden. Efkar yapıyorum böyle. Kız illa geliyo neyin var falan diyo sonra bağlıyorum. Pati kızlarına soruyorum neden işe yarıyo bu?

yalnız kalacak bahane arıyor, e sen de. ortam yaratınca da işe yaramış oluyor sdf.

hakikaten işe yarıyor mu yahu bu. olamaz. yapma bunu bence artık.
Sosyal ağlarda paylaş

burtonesk said:
utopia said:
nileppezdel said:
Ben mesela bi ortamda yazdığım hafif yakınlaştığım bi kız varsa masadan kalkıyorum tek başıma bi köşeye çekiliyorum yada yürüyüşe çıkıyorum. Kimseye bir şey söylemeden. Efkar yapıyorum böyle. Kız illa geliyo neyin var falan diyo sonra bağlıyorum. Pati kızlarına soruyorum neden işe yarıyo bu?

yalnız kalacak bahane arıyor, e sen de. ortam yaratınca da işe yaramış oluyor sdf.

hakikaten işe yarıyor mu yahu bu. olamaz. yapma bunu bence artık.

Valla yarıyo niyanım.. Neden yarıyo onu bilmiyorum gerçi. Ama kalkarken şimdi msj atıp nereye gittiğimi sorar ve gelir diyorum ve aynen öyle oluyo..
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:
nileppezdel said:

Abi ilişkideyken 3-4 ay piç olmak da kötü. Biraz da hassas ol arada sırada pohpohla sonra biraz piç ol sonra yine poh poh vs.

ahahaha bu ne abi şizofren gibi, gülmekten yaş geldi gözümden

Abi şizofren seviyolar. Ben öyle yaptım süper oldu. 2 gün iyi davranıyodum 3. gün sözlerimle dövüyodum. Kız köpeğim olmuştu resmen
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
cogitoz said:
yok genel tez; piç erkekleri seviyorlar falan.3-4 aydır çok piçim ama terkedildim. iki gün sonra yine vazgeçer miyiz bilmiyorum.

Abi ilişkideyken 3-4 ay piç olmak da kötü. Biraz da hassas ol arada sırada pohpohla sonra biraz piç ol sonra yine poh poh vs.

Ya piç dediğim de böyle başka hatunlara asılmak, öküz gibi davranmak falan değil. Çok böyle içine düşmemek yani. Kendi işime gücüme bakıyorum falan, çok buluşmuyoruz.
Bugün Chill-out festivaline arkadaşla gitmem olayları bitirdi. Ama benim sevgili akıllı ya, "eski heyecan kalmadı birlikte olmak için çabalamıyoruz" falan diyor. İki gün sonra barışırız biliyorum ya neyse =)
Sosyal ağlarda paylaş

cogitoz said:
nileppezdel said:
cogitoz said:
yok genel tez; piç erkekleri seviyorlar falan.3-4 aydır çok piçim ama terkedildim. iki gün sonra yine vazgeçer miyiz bilmiyorum.

Ya piç dediğim de böyle başka hatunlara asılmak, öküz gibi davranmak falan değil. Çok böyle içine düşmemek yani. Kendi işime gücüme bakıyorum falan, çok buluşmuyoruz.
Bugün Chill-out festivaline arkadaşla gitmem olayları bitirdi. Ama benim sevgili akıllı ya, "eski heyecan kalmadı birlikte olmak için çabalamıyoruz" falan diyor. İki gün sonra barışırız biliyorum ya neyse =)

Kızı heyecanlandıramıyorsan piç değilsindir zaten
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...