Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nedir bu kizlarin derdi

matama

Öne çıkan mesajlar

blöf mlöf diyor yazıda o kadar da abartmamak lazım biraz analiz etmek yeterli sdf

sonuçta ilişkine çok değer veriyorsun onun kötü gittiğin noktada ona müdahale etmek istemen doğal, akışına bırakmak umursamazlık ve saçma. Müdahale etmeden önce de tabi ilişkiye zarar vermemek için önce oturup durumu analiz edersin. çoğu insanın, çok sevdiği bir insanla yaşadığı ilişkiyi tamamen akışına bıraktığını sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:
Urgunta Wolfer said:
Laraken said:
papaz ya da bacak gelirse nabiiz hacı?

Poker oynuyoruz!Elindeki kağıdın şekline değil değerine bakarsın :D Nihaha

abi adam 14 yaşında çıktı.

Hmmm...Nasıl başlasak!
1)Pokeri 14 yaşındakiler mi oynuyor:D
2)Verilen cevap geyikceydi verdiğim de öle olması seni neden şaşırttı ki:D
3)Bu yaş muhabbet sözlü saldırısı hala geçerli mi cidden klasikler ölmüyorlarmış:D
4)Saygılar...
Sosyal ağlarda paylaş

kontrolün miktarına göre o kontrolün ilişki üzerine hissedilebilirliği değişir zaten. karşımdaki insan sıkılmasın diye soğuk nevale gibi davranmaktan bahsetmiyorum zaten. karşındaki insanın içinde bulunduğu durumları da dikkate almaktan bahsediyorum sevgini göstereceğin zaman.

misal çok aşık olduğun zaman karşındaki insanı kırdığın ya da kızdırdığın zaman canın çok yanar ve ona kendini en kısa sürede affetirmek için çok fazla üstüne düşersin. bunu yapmak yerine bazı durumlarda bunu zamana bırakmak gibi davranışlardan bahsediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

MADBOY said:
14 yasinda 10luk 20lik kagitlarla poker oynayan coluk cocuk dolu etraf.

Eeee.Galiba ilk soruma cevap vermişsin de bir daha oku soruyu bak bakalım ona cevap olmuş mu?''Genelde 14 yaşındaki çocuklar mı oynuyor pokeri?'' diye mi sormuştum ben?Ben mi yanlış hatırlıyorum!Ben yanlış hatırlıyorsam özür dilerim:)
Sosyal ağlarda paylaş

Urgunta Wolfer said:
MADBOY said:

Eeee.Galiba ilk soruma cevap vermişsin de bir daha oku soruyu bak bakalım ona cevap olmuş mu?''Genelde 14 yaşındaki çocuklar mı oynuyor pokeri?'' diye mi sormuştum ben?Ben mi yanlış hatırlıyorum!Ben yanlış hatırlıyorsam özür dilerim:)

sen yanlış hatırlıyorsun, özür dile.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:
kontrolün miktarına göre o kontrolün ilişki üzerine hissedilebilirliği değişir zaten. karşımdaki insan sıkılmasın diye soğuk nevale gibi davranmaktan bahsetmiyorum zaten. karşındaki insanın içinde bulunduğu durumları da dikkate almaktan bahsediyorum sevgini göstereceğin zaman.

misal çok aşık olduğun zaman karşındaki insanı sinirlendirdiğin ya da kızdırdığın zaman canın çok yanar ve ona kendini en kısa sürede affetirmek için çok fazla üstüne düşersin. bunu yapmak yerine bazı durumlarda bunu zamana bırakmak gibi davranışlardan bahsediyorum.

tamam da, üstüne düşersen affetme olasılığı artar, ve hiç üstüne düşülmediğinde de ters tepki yaratma ihtimali çok yüksek.
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:
Urgunta Wolfer said:
MADBOY said:

sen yanlış hatırlıyorsun, özür dile.

O vakit Özür Dilerim:)
Sosyal ağlarda paylaş

olum muhabbet hadise, yeminle. böyle afedersin garılı gızlı bi ortamda muhabbetin kontrolü sizde olursa, hoşlandığınız kız da orada olursa - ki o ne lan- gayet başarıya ulaşırsınız.

hani demek istediğim şu:

hani ortamda muhabbet dönüyor herkes nerd olmadığına göre sonuçta. ama şimdi sen anlatıosun bi hikaye, güldürüosun. sonra ordan biri çıkii, senin hikayeni kullanıp "hocu bak şimdi" diye başlayıp bi muhabbete girii güldürüo, hah o ara saldıracaksın, adamın anlattıklarını kullanıp yine sen güldüreceksin, sonra muhabbet yine sana dönecek. taktik değil bu, doğaldan olmazsa zaten taktikle yapaman bunu.

sora ona bakarak anlat falan, o senin bileceğin iş artık.
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:
smash said:
tabi ki 2.sini seçeriz 1.sini seçicek bi kız var mı cidden?

bella güldüm sadece, bişey demiyorum. sucks mucks.

TÜM KIZLAR İKİNCİSİNİ SEÇSEYDİ BEN ŞU ANDA ABAZA OLMAZDIM.

senin naz diye sevgilin yok muydu o fake miydi eheh.

piç olmakla alakası yok bunun. bi insanı sadece kendini bize adicak diye sevicek halimiz de yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...