Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nedir bu kizlarin derdi

matama

Öne çıkan mesajlar

smash said:

tamam da, üstüne düşersen affetme olasılığı artar, ve hiç üstüne düşülmediğinde de ters tepki yaratma ihtimali çok yüksek.

ama ben tam tersini de gördüm, sürekli üstüne düştüğün zaman karşındaki insanın bundan sıkıldığını misal. artık sıkılıyorsa zaten seni sevmiyor mudur dersiniz bilmem ama bu akla ilk gelen fikir olabilir. insanlar mükemmel yaratıklar değil sonuçta, analiz yeteneklerinin az olması da genel rastlanan bir durum. o durumda kalan bir insan çok az zaman durup da "beni çok sevdiği için beni üzünce kendi canı da çok yanıyor" diye düşünür sdf
Sosyal ağlarda paylaş

MADBOY said:
nileppezdel said:
Cidden, piç rp'si yapın. Denendi ve onaylandı. Başarılı bir yöntem.

Yakinda cok guzel ''efendi erkeklerin pic olma arzusu'' konulu drama cikar burada.
Eyvahlar olsun, simdi herkes sidik yaristiracak turuncu pikseller uzerinde, yazik.

Yok ki öyle bi arzum. Ben kazayla oldum. Tesadüfen. Sonra öyle adım piç diye kaldı. Arkamdan "nilep mi? O var ya tam piç!" diyolarmış. Ve fakat alakam yok yani. Yine de piç olduğunuzun sanılması ilişkiye başlamak için, efendi olmak da ilişkiyi devam ettirmek için ideal.
Sosyal ağlarda paylaş

ahahah çok geyik olucak ama, ben duydum bi tane masaya vuran, çok da taş bi sevgilisi vardı.
(gerçek olmasa söylemem)

ginaly: hakkaten mi dalga mı geçiyosun anlamıyorum, gerçekse geçmiş olsun diyim başka ne denir bulamadım.

Ardeth: senin yüce analiz yeteneğine sahip olmayabiliriz ama :) sıkılırsa sevmiyordur o kadar derim evet. o zaman da zaten gereksiz ilişki.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...