Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nedir bu kizlarin derdi

matama

Öne çıkan mesajlar

dengesiz insanları kimsenin sevesi gelmez dövesi gelir

öyle partide falan 5 metre uzaklaşıp cool ya da piç olunmaz

bu piç ya da dengesiz hareketlerle kızın kafasını karıştırıp düşürmeye çalışan adam, çıkarıp masaya vurmaya götü yemeyen yetersiz adamdır

delikanlı adam ne istiyosa açık açık söyler ve hakettiğini alır
öbür türlü 2 gün gideri olan adam olur anca, öyle de mutlu olunmaz deneyin görün agaya beleş
Sosyal ağlarda paylaş

Nihan bi gün zaman ayır bana buluşalım da yol göster. Bildiğin efendi ve hassas bir insanım ama arkamdan piç diyorlar, beni piç sanıyorlar. Sonra kıza kesinlikle yazmıyorum, başka yazdığım kızdan bile bahsediyorum ve tamamen arkadaş olarak tanımaya çalışıyorum ona yazdığımı düşünüyo. Neden böyle ya? Yardımcı olun bana :(
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:
smash said:
e tipsiz insanlar da çekici olabiliyo bazen

yok lan herkesin bi eşik değeri var

çok çok çok tipsizse tamam da, o kadar da değilse bi şekilde evrimsel bi uyum falan oluyo herhalde, çekici olabiliyolar.

veya bunu şeytan tüyüyle de açıklayabiliriz. ama partide köşeye çekilmekle olmaz bu iş.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:
oo hem piçim, ama aynı zamanda da şirinim pek beceremiyorum, ilişkiye başlarsak efendi olurum ve de yakışıklıyım ama mütevaziyim.

psikoterapiyi denedin mi?

Abi piç değilim piç sanıyorlar. Mütevazi değilim ama yakışıklı da değilim. İlişkiye başlasak da başlamasak da efendiyim. İki kızı idare edemiyorum unutkanım, karıştırıyorum.

Öyle yani..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...