Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 3.2: Call of the Crusade

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

Nalorifein said:

dinolardan birini kapip un armed girisin arada combattan cikip girerseniz updateler geliyo öldürmeye gerek yok yani bi tane bulsaniz yeter

fist spec bir rogue olarak 300-400 koyuyodum tokatlarımla. silah vs çıktıktan sonra. inv de doluydu tum gearı cıkartamadım. zor oldu baya. ehehe. bir de insanlar cidden gelip senin mobu kitelarken öldürüyolar kıllına. cins insan çok.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni gelen ayarlardan bir kısmını bulamadım, development settings diye geciyor da, interface altında yok oyle bir bolum ? mesela,

Character name auto-completion for the chat frame, pop-ups, and mail interface can be enabled through an interface option in the Development settings.

Character names can now be colorized according to class in the chat frame through an interface option in the Development settings.
Sosyal ağlarda paylaş

kfg said:
Character names can now be colorized according to class in the chat frame through an interface option in the Development settings.

Chat penceresinde sekmeye sağ tuş tıklayıp settingse gel. Oradan ayarlayabiliyorsun bunu. Diğerini de ben hiç ellemeden açıldı. Ama bi garip daha tam anlayamadım o auto-complete olayını
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...