Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EksiSozluk yazar alimiyla ilgili

Evolution

Öne çıkan mesajlar

eski sözlükçülere bir soru:

http://sozluk.sourtimes.org
bu linkte ssg'nin demek istediği "bakın lightsaber diye bi konu açılmış, ışın kılıcını da orda konuşun" değil mi?
yani en azından üye kurallarını hede hödöyü okurken, topicte girilen ilk entry'nin o anlama geldiğini okumuştum..

peki ardından niye orda konuşulmaya devam edilmiş lightsaber?

kurallara göre yasak olması gerekmez mi?[signature][hline]Vote Mr. Bilbo For President
Sosyal ağlarda paylaş

Çok düzgün bir şekilde entry girdiğim halde hesabım silindi. Tekrar aynı isimle alamıyorum çünkü email adresiniz ve almaya çalıştığınız nick zaten kayıtlıdır hatası veriyor. Bence biriken onca çaylağı "portakalı soydum" metoduyla eliyorlar.[signature][hline]They feed on the living to stay undead.
Sosyal ağlarda paylaş

Çoğu kişi güme gidiyor arada. 8000 civarı çaylak var ve bunların girdikleri entryleri teker teker incelemek aylar sürer. İşin ilginci ben neden aynı nick ile tekrar kayıt olamıyorum. Bana herhangi bir uyarı da gelmemişti ve bildiğim kadarıyla kullanıcı hesabı silinince aynı isimle tekrar alınabiliyor Ekşi Sözlük'te ama ben beceremedim.[signature][hline]They feed on the living to stay undead.
Sosyal ağlarda paylaş

10 entryimi 2-3 gun once doldurmama ragmen hala mail falan gelmedi
ya cok dolular yada baska bir is var.. dun sadece 10 kisi kabul edilmis yazarliga nasil yani?
bide email gelenler emailin basligi ne oluyor gelipte spamdir diye bizim mail programi silmis olmasin?[signature][hline]a.k.a. Sharez
Give me the strength to be what I was and forgive me for what I am.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SilphatosIce_, 22 Mayıs 2004 12:11 tarihinde demiş ki:
şu * şeklinde bkz nasıl veriliyor acaba sevgili puserler? (tabiiki ek$i'de :))

evet aaabi nasıl yapılıyor bu ehuh * çaylaktır *[signature][hline] A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

eh valla ben abuk gubuk "altinci neslin hebele hübelesi" tarzı şeylere bişi yazmadım; sırf oyun, film ve o tarz konularda çoğunluğu bilgi ve çok hafif görüş içerikli entry yazdım ve işe yaradı. dümdüz de olmayacak tabii biraz dötüreceksiniz.. :-p (öeh dedirten başlık misali) fasaryadan başlıklarla uğraşmayın bence en azından çaylaklık aşamasında..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price. That is why the bounty killers appeared.
Sosyal ağlarda paylaş

ha bir de bazıları ukalaca "tükürdüğünü yalıyor" felan diyor da şunu diycem.
beğenmediğim birçok ortam olabilir.
ancak buna karşın kimse "sen burayı beğenmedin account alamassın" diyemez.
beğendiğim birkaç topiğe de mesajlarımı girerim kimse engelleyemez..

avaturk'ün birçok şeyini hiç beğenmiyorum. Ancak 2 yıldır account sahibiyim orda, canım sıkıldıkça açıp bakarım.

kimse de "sen avaturke laf ettin, tükürdüğünü yaladın" demedi, garip..[signature][hline]Silver Fang Ahroun
Worshipper of Gaia
Sosyal ağlarda paylaş

bende aldım bakalım küfürler gırla gidiyor ama kalacak gene üç beş l33t aralarında.Bu arada Rahan sözlerindeki agresiflik rahatsız etti,bir yandan yardım ederken öbür taraftan 'of anlamıyorsunuz kıt herifler' tarzı söyleyiş pek hoş değil.

Bu arada nedir bu eksı sozluk,yeni trend falanmı bende okuyordum bazen canım sıkıldığında bir tanede hesap vardı girmediğimden kapandı ama insanların deliler gibi hesap almaları küfürlü mesajlar yazarak gülmeleri garibimsi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...