Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EksiSozluk yazar alimiyla ilgili

Evolution

Öne çıkan mesajlar

Bana da öle geldi. Yazar bir arkadşımla bahse girdim üyeliğim kaç günde gelcek diye. arkadaşım dün "yarın üyeliğin gelir" dedi. bende en az 1 haftası var dedim. galiba iddayı kazanıyorum.

Biz de mi paticiğe üye alımını kapsak belki rağbet artar :-P[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 19 Mayıs 2004 23:32 tarihinde demiş ki:
yüz bin milyar lamer geldi sözlüğe hayırlı olsun

Hehe o ne öyle "onbin milyon baloncuk" gibi :)
Ayrıca onları sözlükten elerler kafana takma.Ayrıca bence yeni alımların olmasıda güzel bişey sonuçta daha fazla insan bilgi vs. şey paylaşıcak...[signature][hline]Gilthoniel A Elbereth!
A Elbereth Gilthoniel
o menel palan-diriel
le nallon si di'nguruthos!
A tiro nin,Fanuilos!
Arian Elwing

[Bu mesaj kawa tarafından 20 Mayıs 2004 11:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

evet sabo acilması bencede cok iyi oldu :) cunku bende ne zamandır uye olmak istiyordum fakat bazı nedenlerden dolayı kacırdım 2 defa. birdaha acmasalardi cok uzulurdum gene kacırdıgım icin. cok lamer gelmistir dogru ama eleyeceklerinden kuskum yok[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 20 Mayıs 2004 00:27 tarihinde demiş ki:
Tamam 15 - 16 yaşlarındaki arkadaşlar biraz garip oluyor flood fln lakin bugun bitanesiyle haşır ve neşir oldum icq da ama lamer demek biraz garip geldi bana herneyse sözlük adetiyse bu yawaş yawaş öğreniriz bizde..

yok sözlük adeti diil, ezik elitist adeti. dün boktum bugün koktum mantığı çok afedersin.[signature][hline] WARNING! In the considerations of safety, you should NEVER let a male dolphin attempt anal sex with you!
Sosyal ağlarda paylaş

onurlu olduğumu kim söyledi? :D
şerefsizim ben, ost sularus oth mithas'ı solamnic knight'lar söylesin ben değil..

ben de sözlük accountu alıyım da "sen eziksin biz sözlük yazarı olarak elitiz" havaları ortadan kalkar, doğru dürüst konuşma imkanımız olur bazı insanlarla.. insan mı dedim pardon elitlerle..

not: ayrıca SNN zamanında Bonecrusher nickini alamadığım için içimde eziklik kaldı, o zamandan beri nereyi görsem bir Bonecrusher accountu açarım (örnek trgamer, avaturk, şimdi de "sözlük" ) ne işime yarıycaksa..[signature][hline]Vote Mr. Bilbo For President

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 20 Mayıs 2004 17:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Valla 25 entry girdim onları bir ben görüyorum birde ben yani. Kimsenin görememesi cidden gıcık bir olay yav, yazmıyorum işte bana ne bana ne...
*! Dağa küsmüştür ama mutludur*[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

eh üye olduk molduk da neye göre elenip neye göre kalacağız onu bir göreyim bari. (bk z: bir nevi eşeğin ...i) diyen adamdan daha lamer olduğumu düşünüyorlarsa elite'liklerine tapacağım.. :) beni haksız çıkarıp ..t etsinler madem..

ee peki bu yazdıklarımızı birr biz görüyoruz, ne yapacaz ne edecez dikkaaayt.zip'te mi saklı işin sırrı? beni tornadan mı geçirecekler ne yapacaklar?[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price..
Sosyal ağlarda paylaş

iyi madem, 5-6 tane yazdım herhalde düşüneyim başka ne var..

"bugün yazılanlar" hedeleri pek çekici gelmiyor genelde, daha literatürümsü maddeler hoşuma gidiyor. bakayım ne var..

şu dikkatet.mp3'ü de güzel yapmışlar, helal olsun.. :)[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...