Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

JC NERF! =((

axedice

Öne çıkan mesajlar

said:
In the next major content patch we will be removing the prismatic quality of the jewelcrafter-only Dragon’s Eye gems. Like other gems, they will have to match the socket color to receive a socket bonus. When this change occurs, players with qualifying jewelcrafting skill will be provided a yet to be determined amount of Dalaran Jewelecrafter Tokens as compensation.

http://img196.imageshack.us/img196/8923/03450xnull1.png
Sosyal ağlarda paylaş

pekaziz said:
Aylardır engineering nerflenirken sesini çıkarmayanlara kapak olsun.

Size dokunmayan yılan bin yıl yaşamıyor işte.

Liboşlar ve ikinci cumhuriyetçiler ergenekon süsü vererek önce engineeringi sonra JC'yi nerfledi arkadaşlar. Bu ciddi bi olay kaynım şahit.

Bana da melee dps olarak +27 str bastığım mavi slotlarım yüzünden bi haller geliyor, yakında havalanıcam şahitlerim olucak.
Sosyal ağlarda paylaş

Cellobello said:
Gemler kalkmıyo arkadaşlar sakin sadece prismaic olmuyo her şekilde yine jc üstün, epic gemlerden halen iyi

Nasıl en iyi? Bi ins, bi bs, yada bi alchemyden ne farkı kaldı şimdi jcnin? Hayır sırf prismatic veriyor diye kastım yoksa gider daha bi fonksyon sahibi olan BS kasardım
Sosyal ağlarda paylaş

Cellobello said:
prismaticlerin rakamları epiclerinkinden halen büyük sözgelimi epic spell power 23 ken prismatic 32 ha mavi slotlara bişey uydurucaz artıkprismaticler arayı kapatıyo olucak halen hiç olmayanlar napsın

http://www.blogcdn.com/www.engadgetmobile.com/media/2008/11/11-9-08-captain_obvious.jpg

Cello diyorum ki, jcnin diğer proflardan ne farkı kaldı şimdi? Ki spark güzel bi noktaya değinmiş, meta gemleri de 21 critten 21 agi ye değiştirmek gerekicek 2 blue gem gerektirdiği için. Hayır hem nerf hem de Bİ TON masraf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...