Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni ADSL tarifeleri açıklandı

Böjeek

Öne çıkan mesajlar

razzRaziel said:
Dartanian said:
600gb demiş o adam da biraz az atsaymış nasıl vurcaksa türkiyedeki netle 600gb hadi attğını varsayalm 150 gb bile olmaz

ben 1mbit ile 150yi bulduğumu hatırlıyorum bazı aylar, 8mbit ile 600e tabi ulaşırım ne var bunda, sadece geceleri çeksem yeter

ben onun 8mbit olduunu atlamışım.

1mbit ile ben göremedim 150yi 105 yapmıştım. çektiğim torrent sitesinden 100den aşşa indirmiyorm.Ama o ay tabi full çekmedim olabilir çok kasarsan evet
Sosyal ağlarda paylaş

fiyatlar toptan satis fiyatlari. mesela 1mbit icin ttnet 32 tl fiyat veriyor, turknet ise son kullanicisina 46 tlden veriyor. buyuk ihtimalle ttnet'de ayni fiyati verir. fiyatlarda degisiklik yok, sadece gerizekali bir 8mbit secenegi eklenmis o kadar.

limitsiz secenegi oldurmek icin atilmis bir adim daha o kadar. ilerde goruruz 10 mbit kotali ile 1 mbit sinirsizi ayni fiyata. telekom tekeline karsi rakip cikarsa o zaman belki degisir.

bu arada cok ciddiyim eger cok zengin bir is adami felan olsaydim ne avrupada ne amerikada bir sirket alirdim. bir sekilde telekomu alirdim. altin yumurtlayan tavuk gibi, en kotu hizmeti ver, hic altyapi ugrasma ve olabilecek en yuksek fiyata sat. ohhhh zaten musteri kitlenin %99'unu koyun surusu olusturuyor, ustune kendi vatandaslarini soyup sogana ceviren kuruma tek ses etmeyen bir devlet var. su araplar ne kadar denyo olsa da iyi akil ettiler telekom icin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...