Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eurogamer's vs tasos :p

superwiz

Öne çıkan mesajlar

Mighty_THoR said:
kimseyi hiçbir şeye inandırmak gibi bir yükümlülüğüm yok neye istiyorsan ona inan şimdi oturup kırk saat aranamam

Oyunu oynamadan her wall of text e inanan sensin allahın mmorpg.com unda 50 oyun satılmış diye duymuşsun onada inanmışsın hll diyorum sen inanmaya devam et :)
Sosyal ağlarda paylaş

mmorpg.com kim para verirse onu ust sıralara tasıyan bir site hatırlıyorumda o sitede tbc bile ilk sıraya cıkamamaıştı:D

birde o sitede oyuncuların verdigi hit degerlendirmelerinde darkfall bir ara 2. lige bile cıktı kendi sitelerinde 2.lige cıkan oyun nasılda 50 satıyor anlamadım:)
Sosyal ağlarda paylaş

Aldığımız 4 kişinin 1 i oyunu almadı 2si bıraktı 4. ü de uzun bir süre oynayıp bıraktı(mage olmak istiyordu ama magelik ölüm :P ) açıkçası ben mahçup oluyorum oyuna gir biraz takıl devam ederim diyorsan applylasın ben de yardımcı olmaya çalışırım. Yakında bir newbie guide yaratmam gerekicek herkese oyunu öğretmekten gına geldi :D
Sosyal ağlarda paylaş

D@rkwish said:
Ben bu noktadan sonra oyun böyle güzel şöyle güzel demiycem ama şunu söylüyorum bu iş okumakla olmuyor kendin görmeden yaşamadan anlayamazsın. UI ile sorunu olanlarıda anlamıyorum o ayrı nesi sorunlu neyi daha değişik istiyorsun diyoruz cevap gelmiyor genelde. Journal yavaş çalışıyor omg dude ui sux bunu söyleyenler var ki journal ı toplasan 10 kere açmadım gerek yok çünki..

Ultima Online, Starwars galaxies*, knight online**, World of Warcaft, Silk Road**, Guild Wars, Age of Conan ve Warhammer online oyunlarıyla kıyasladığım zaman rahatlıkla söyleyebilirim ki UI'i en başarısız oyun.

* Evet yanlış okumadınız patladı denilen SWG'nin UI'i df den çok daha iyi
** Ücretsiz olan bu oyunların UI'i çok daha akıcı ve anlaşılır.

D@rkwish said:

2200 killim var sanırım yeterince insan mevcut şahsen benim alliance ımda 600 kişi var

evet gerçekten de açmıyormuşsun journal'ı. ROFL
Sosyal ağlarda paylaş

smyrnas said:
mmorpg.com kim para verirse onu ust sıralara tasıyan bir site hatırlıyorumda o sitede tbc bile ilk sıraya cıkamamaıştı:D

birde o sitede oyuncuların verdigi hit degerlendirmelerinde darkfall bir ara 2. lige bile cıktı kendi sitelerinde 2.lige cıkan oyun nasılda 50 satıyor anlamadım:)

farkında değilsin sanırım ama firma oyun satmıyor

ikinci olarak o senin ikincilik dediğin şey hype çıkmamış bir oyunun oyuncular tarafından nekadar beklendiğini gösterir

üçüncü olarak vay be mmorpg.com neymişde biz bilmiyomuşuz bu işler nasıl oluyor anlat birazda biz de öğrenelim
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:
smyrnas said:

farkında değilsin sanırım ama firma oyun satmıyor

ikinci olarak o senin ikincilik dediğin şey hype çıkmamış bir oyunun oyuncular tarafından nekadar beklendiğini gösterir

üçüncü olarak vay be mmorpg.com neymişde biz bilmiyomuşuz bu işler nasıl oluyor anlat birazda biz de öğrenelim

hangi firma oyun satmıyor bunu anlamadım

ikinci olarak yazmısımya bende oyuncuların hit degerlendirmesi diye !! hit degerlendirmede olsa 2.lige cıkan oyunun 50 satmış gibi rakamı komik olur

üçüncü olarak ben siz bişey bilmiyorsunuz gibi bir şeymi soyledim benmmi haberim yok butun sayfayı dolaştım dememişim niye azarlanıyorum onuda anladım ! hem nedemek benm kimseye bişey ogretmek haddime dusmez :) sen ogret biz ogrenelim bilmiorsam ben ogreneyim !
Sosyal ağlarda paylaş

necatiforever said:
D@rkwish said:
Ben bu noktadan sonra oyun böyle güzel şöyle güzel demiycem ama şunu söylüyorum bu iş okumakla olmuyor kendin görmeden yaşamadan anlayamazsın. UI ile sorunu olanlarıda anlamıyorum o ayrı nesi sorunlu neyi daha değişik istiyorsun diyoruz cevap gelmiyor genelde. Journal yavaş çalışıyor omg dude ui sux bunu söyleyenler var ki journal ı toplasan 10 kere açmadım gerek yok çünki..

Ultima Online, Starwars galaxies*, knight online**, World of Warcaft, Silk Road**, Guild Wars, Age of Conan ve Warhammer online oyunlarıyla kıyasladığım zaman rahatlıkla söyleyebilirim ki UI'i en başarısız oyun.

* Evet yanlış okumadınız patladı denilen SWG'nin UI'i df den çok daha iyi
** Ücretsiz olan bu oyunların UI'i çok daha akıcı ve anlaşılır.

D@rkwish said:

2200 killim var sanırım yeterince insan mevcut şahsen benim alliance ımda 600 kişi var

evet gerçekten de açmıyormuşsun journal'ı. ROFL

UI de ne gibi bir eksik görüyorsun sence neden iğrenç? Bu oyunlarınki daha iyi demekle olmuyor bu iş...
Sosyal ağlarda paylaş

UI ye süper demiyorum ancak leş bırak oynama git dencek bir durumu yok bence sen biraz neler düzeltilmeli onları söyle bize ayrıca ui sux demek yerine official forumların suggestion kısmında UI ile ilgili gördüğün eksikleri yazarsan developerların zamanda alsa dikkate alıp gerekli değişiklikleri yaptığına emin olabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...