Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sansasyonel, Bestseller Listelerinden İnmeyen Zayıflama Tutoş.

goldbären

Öne çıkan mesajlar

Mille said:

hem can skntisindan, hemde tad icin yiyorum ozlemisim bayada.bide ben 2 ayda verdim 30 kilo onunla alakasi olabilir miki

evet muhtemelen o yüzden.
cok cabuk kilo veren insanlarda gözlemlenir bu genelde. cünkü 2 ayda 30 kilo verebilmek icin, cok agir bi diyet yapman gerekir. dolayisiyla da baya sagliksizdir.

herseyi kesersin, ideal kilona ulasinca da herseye saldirmaya baslarsin. jo jo effect diyolar buna.
aldigin kilolari birbir geri aliyorsun, ac kalarak diyet yaptigin icin.

haftada 2ser kilo verseydin yine bi nebze normal olurdu.
ama yine de senin elinde. toparlayabilirsin dedigim gibi dikkat ederek.
Sosyal ağlarda paylaş

bende birşey sorayım boy 1.88 şuan 85 kiloyum, sıgara içtiğim dönemlerde 1 büyük pizza yiyip 68-70 kiloda gezen insanlardan biriydim :) sıgarayı bıraktıktan sonra ve wow sağolsun göbek oluştu :S

günde 1 öğün yemek yiyorum, kola veya tatlı sevmiyorum, içki kullanmıyorum, nadir meyve yiyorum ve çok fazla su içiyorum,

ne yapmamı tavsiye edersiniz ?
Sosyal ağlarda paylaş

Perspective said:

bende birşey sorayım boy 1.88 şuan 85 kiloyum, sıgara içtiğim dönemlerde 1 büyük pizza yiyip 68-70 kiloda gezen insanlardan biriydim :) sıgarayı bıraktıktan sonra ve wow sağolsun göbek oluştu :S

günde 1 öğün yemek yiyorum, kola veya tatlı sevmiyorum, içki kullanmıyorum, nadir meyve yiyorum ve çok fazla su içiyorum,

ne yapmamı tavsiye edersiniz ?

Spor yap.50-60 dakika orta tempo koşu çok faydasını göreceksin tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Yaşam alışkanlıkları kolay kolay değişmiyor.Kilo verme olayı , sigarayı bırakmak gibi. İstediğiniz kilo ya ulaşsanız bile kontrolu eden bırakmamak lazım. Her zaman tetikte olmalı. Yenilene içilene dikkat edilmeli. Hiçbir zaman saldırılmamalı sağa sola.

Baktın kilo alıyorsun , moral bozmadan dkkatli ve düzenli yemeğe yeniden dönülmeli. Aslolan ana savaşı kazanamak. Arada küçük çatışmaları kaybedebilirsin. Netekim hattı mudafa yoktur sathı müdafaa vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

1. hafta .. 111
2. hafta .. 110
3. hafta .. 109.4
4. hafta .. 108.3
5. hafta .. 109
6. hafta .. 108.1
7. hafta .. 108.3
8. hafta .. 107.1
9. hafta .. 106.5
10. hafta .. 104.7
11. Hafta .. 103.9
12. Hafta .. 103
13. Hafta .. 101.2
.
.
.
17. Hafta .. 97.2

Devam ediyorum hala.. ama bu artık rejim değil.. yaşantım bu şekile dönüştü.
Sosyal ağlarda paylaş

1. hafta .. 111
2. hafta .. 110
3. hafta .. 109.4
4. hafta .. 108.3
5. hafta .. 109
6. hafta .. 108.1
7. hafta .. 108.3
8. hafta .. 107.1
9. hafta .. 106.5
10. hafta .. 104.7
11. Hafta .. 103.9
12. Hafta .. 103
13. Hafta .. 101.2
.
.
.
17. Hafta .. 97.2
18. Hafta .. 100.5 .. Bu hafta 3 tane düğün vardı ve hayvan gibi alkol vardı. Abarttım bende biraz.

19. Hafta .. 97.6
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

jojo effect'e dönüsür her zaman.

eheh çekinme yoyo yaz doğrusu o ;)

ben de 18 gün boyunca yüzme+bisiklet+yürüyüş yaparak 6 kg vermişim. insan 106 kg olunca 100 olmak yetmiyor tabi, ama kısa zamanda iyi bir başlangıç. abi whitedagger seni ben de tebrik ediyorum ama iki ayda 30 kg verenin önünde diz çökerim, daha zordur ya :)

ayrıca bi ayda 14 verdiğini söyleyen ve iki ayda 30 verdim diyen bu şahıslar nasılını yazsın yoksa yalancı ilan edeceğim eheh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...