Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sansasyonel, Bestseller Listelerinden İnmeyen Zayıflama Tutoş.

goldbären

Öne çıkan mesajlar

valla güzel yazı olmus eline sağlik :) bu yazıyı okumadan once baslamıstım zayiflamaya :) 86flndım sanırım basladıgım kilyou bilmiyorum cok sık tartılan biri de değilim zaten ama suan 82yim 1 ayda 4kilo verdim :) spora basladım suan 40 dakikaya yakın hızlı tempo yürüyüş ve 20 dakika bisiklet fln :) bakalım neler olcak...
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Zamanında düzensiz beslenme ile epey kiloluydum ve bundan rahatsızlık duymaya başladığımda diyetisyen randevusu aldım ve gittim. 1.84 boy 109.7 kilo 2379kcal bazal metobilizma hızım %29.9 yağ kütlesiyle 32.8 kilo yağım vardı.İkinci randevum iki hafta sonrasındaydı 4.7 kilo vermiştim ve bunun 2 kilosu yağdandı.Dediğiniz gibi ilk haftalarda bir su atımı oldu.Diyetim 6 ay sürdü 6 ayın sonunda 85.7 kilo 2048kcal bazal metobolizma hızım %18.3 yağ oranım ve 15.7 kilo yağım vardı.Bundan sonra biraz boşlayınca kilo aldım şimdi tekrar diyete başladım ve diyetteki yiyecek düzenime kavuştum.Bir önceki seferde spor hiç yapmamıştım fakat bu sefer bir salona üyeyim ve gitmeyi düşünüyorum.Ayrıca isteyen olursa diyetimin içeriğinide yollayabilirim.Son olarak uzun süredir okuyarak takip ettiğim patide ilk yazım oldu o yüzden herkese sevgiler saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

Yag oranini baya bi dusurmussun iyi olmus. Kilonu korumak zor degil beslenme tarzini degistirdikten sonra. Omur boyu diyette kalmaya gerek yok. Diyetten sonra verdigi kilolari geri alan insanlar zayifladim istedigim kiloya indim bitti deyip yine eski sagliksiz/bol kalorili beslenme aliskanligina geri donen insanlar. Tabi spor her zaman yararina olucaktir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ben de BİLMEMKAÇINCI defa yeniden giriştim, spor + diyet şeklinde. ama güzel şeyler de yiyorum, arada hile yapıyorum falan. spor yaparsanız çok da dert değil, bir de üst üste hile yapmayacaksınız dengeleyeceksiniz.

başlangıç 105
ilk hafta 102.6
ikinci hafta 101.3
üçüncü hafta 100.x olmayı planlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Başlangıç kilom 90,1
1. hafta sonunda 88,3
2. hafta sonunda 87,3

Çoğu da yağdan gitmiş.

Sorun kilo değil de eşşşşşşşşşşşek kadar yağlıymışım kardeşim ya. 22% yaş 19 kiloyla ebenin nikahı alisami.

Bakalım yavaş yavaş veriyoruz. Hedef 79,99999999999999y
Sosyal ağlarda paylaş

2 ay buzdolabı olmayan bir evde yaşadıktan sonra bir hayli süzülmüştüm bu da hoşuma gidiyordu. Yılbaşında evi değiştirdim abur cubur havalarda uçuyor şimdilerde. Dün kız arkadaşım annesine tartı almış bir tartılayım dedim 99kg çıktım :(

Çarşamba günü diyetisyene gitmeyi planlıyorum. Haftada 3 kez 2'şer saatlik muay thai antrenmanım var diger günler de yürüme vs. gibi kalori yakıp maksimum 4 ay içinde yağ oranımı normale indirmem gerekiyor.

Boy 1.87 ve ömür boyu sporla içli dışlı oldugumdan dışardan gayet atletik gösteriyorum bu yüzden insanlar bana diyetimde destek değil köstek oluyorlar :(

Bu aralar zayıflama ile ilgili sitelerde çok dolaşıyorum linklerini vereyim belki işinize yarar.

http://www.articlesbase.com/weight-loss-articles/12-tips-for-faster-metabolism-and-weight-loss-561283.html

http://championmuaythai.com/burncalculator.ivnu
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
throine said:

Haftada 3 kilo.. Olum orucu mu yapiyorsun? Cok hizli kilo veriyorsunuz. dikkat(td)
Diyetisyen degilim ama bircok kisinin yaptigi hatalari yapiyorsunuz. Devamli ayni hatalari yaptiginiz icin (hile de dahil) BİLMEMKAÇINCI defa yeniden diyete basliyorsunuz.

haftada 3 kilo veren kim yahu, bir ayda 5 kg vermişim gayet dengeli :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...