Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sansasyonel, Bestseller Listelerinden İnmeyen Zayıflama Tutoş.

goldbären

Öne çıkan mesajlar

1. hafta .. 111
2. hafta .. 110
3. hafta .. 109.4
4. hafta .. 108.3
5. hafta .. 109
6. hafta .. 108.1
7. hafta .. 108.3
8. hafta .. 107.1
9. hafta .. 106.5 Göbem in ufaldını sölü insanlar smiling smiley iyi bişi
10. hafta . 104.7
11. Hafta .. 103.9
12. Hafta .. 103

Eeee benden başka devam eden yok galiba.. noldu ? nefesinizmi kesildi ? :D
Sosyal ağlarda paylaş

abiler ben de bozdum, 180den 103'e indim 104'te frenledim. bir yaz kampı yapmayı planlıyorum ama yazıda da yazdığım gibi huylu huyundan vazgeçmiyor :)

alışma dönemi, vücudun acıkınca eskisi kadar enerji beklemesi, sizin de gerekli gaza sahip olmamanız sonucu pes etmeniz dönemi. belli bi süre kilo veremeseniz de direnmeniz gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

abiler ben de bozdum, 180den 103'e indim 104'te frenledim. bir yaz kampı yapmayı planlıyorum ama yazıda da yazdığım gibi huylu huyundan vazgeçmiyor :)

alışma dönemi, vücudun acıkınca eskisi kadar enerji beklemesi, sizin de gerekli gaza sahip olmamanız sonucu pes etmeniz dönemi. belli bi süre kilo veremeseniz de direnmeniz gerek.

180 NE YUH, 108den 103 olacak o.
Sosyal ağlarda paylaş

Alışma döneminde ben aklıma yemek gelince yada acıkınca.. bakıyorumki yemek yiecem .. attım kendimi dışarı yurudum. Fizksel aktivite yaptım.. Kendimi oyalayacak bişiler bulum , zihnimi meşgul edecek şeyler. Öyle atlattım. Alışma dönemi sıkıntısı çekenlere önerimdir.

Ama söyliyim sigarayı daha kolay bırakmıştım. Farkında değiliz ama o kadar büyük bir tüketme çılgınlığı varki reklam olarak çevremizde. Zorla boğazımıza fastfood sokacak adamlar. Kızartmalar, hamburgerler , tavuklar Döner vb ..

Gıda üzerine muazzam bir beyin yıkama avr. Kontrolsuz reklamlar.. kaçış şansınız yok. Şöyle bir yürürken çevrenize bakın anlarsınız dediğim şeyi. Reklam panoları dükkan bannerları .. Yemek her yerde.. Zor yani
Sosyal ağlarda paylaş

WhiteDagger said:
Farkında değiliz ama o kadar büyük bir tüketme çılgınlığı varki reklam olarak çevremizde. Zorla boğazımıza fastfood sokacak adamlar. Kızartmalar, hamburgerler , tavuklar Döner vb..

Gıda üzerine muazzam bir beyin yıkama avr. Kontrolsuz reklamlar.. kaçış şansınız yok. Şöyle bir yürürken çevrenize bakın anlarsınız dediğim şeyi. Reklam panoları dükkan bannerları .. Yemek her yerde.. Zor yani

Ahhaha evet. Süper tespit.

İnsan kilo vermeye kasınca farkına varıyor. Sürekli gözünüzün önüne yemek geliyor.

Evde misafir gelir, onlara sunulan çerezler, kolalar, pastalar. yok ben almıycam diyip odama kaçıyorum. Tv'yi açıyorum gıda reklamları. Eeh böyle olmayacak diyip kendimi dışarı atıyorum. adım başı bir lokanto, ve sürekli bişiler tüketen insanlar. hass diyip sinemaya giriyorum. Elde popcorn, cips, cola ile salona giren tipler. Ahaha. süper bir challenge.

WoW yüzünden aldığım yaklaşık 15 kiloyu da verdim ama sonunda 92'den 77'lere geldim. Bu şekilde korusam iyidir heralde, boy 1.81.

Kilo vermeye çalışan patilere de Allah sabır versin. Zor iş cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

90'ın altına inebildim sonunda, 89.3 ...

Yanlız eskiden 44 beden kot alırdım, dün alışverişte fark ettim ki içlerine giremiyorum bile 44 bedenin. Kötü koyuyor.

Ayrıca bir erkek için belli bir yaştan sonra bir kız tarafından yanaklarının sıkılarak sevilmesi pek hoş bir durum değilmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...