Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Skygo Motorsiklet

zgrw

Öne çıkan mesajlar

Keeway Supershadow, Bisan-Lifan Roadstar 250, Skygo 250, Borelli CXM250 vb... bunların hepsi Yamaha Viragonun kopyası(zaten googleda aratırsan hepsinin tipi bile aynı). Viragonun kopyası oldugundan Parça sıkıntısı yasamazsın,viragonun parcaları fln uyuyo bunlara ve parcaları cok bol. Hepsi Çin malı ayrıca.
Ayrıca bu motorların tipi "V" tipi oldugu için cok fazla titreşimde yasamazsın. bende cok istiyorum motor, bayadırda arastırıyorum gerek tanıdıklarımdan gerekse internetten arastırdıklarım bunlar. benim kendi dusuncem eger olurda temiz ve uygun fiyatlı 2.el virago bulursam, bunlara tercih ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Bazilariniz biliyor, culsuzum ama motor alicam diye oluyorum. O sebeple ki epeyce arastirdim bunlari.

TR'de 3bin liraya chopper tipi motor alabileceginiz bir kac marka mevcut. Mondial, Kanuni, Ramzey gibi. Benim aklima en cok yatani Kanuni'nin Caracal modeli oldu.

Hem bu model hem de digerleri icin soylenen sey ayni ama; "adam gibi kullanirsan sorun falan cikarmiyor".

Diger yandan 5500 lira gibi bir para ayrilabilecekse Yamaha gibi saglam ureticilerin 2. el chopper/cruiser motorlarindan bulmak mumkun. sahibinden.com'da zibil gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir bisikletçimiz vardı, kimi mobiletlerin teknik servisliğini de yapıyordu. Çin malı sorun çıkaran motorlardan bıkmıştı adamcağız, artık Çin malı motor almayın demişti.

Sorunsuz ve keyifle binebileceğiniz bir motorsiklet alın. Ucuz diye sorunlarla boğuşmayın derim sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
aktiftablet said:
elesso said:
bisiklet tekerleği gibi tekerlekler can sıkıyo, jantlarda bisiklet jantı zate hehe.

Biri güzel bi fail resmi koysun şuraya :D

Klasik motosikletlerde sıkça kullanılan bir jant tarzıdır. Zaten daha farklı jantlar klasik motorlara yakışmıyor bence. Klasik olmanın ilk şartlarından tel jant.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...