Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Algalon

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

scorch said:
Adamlar gidip private server kuracaklar zaman sınırlaması olmadan , daya reseti dene , daya reseti dene ;p olayın mantığını cözerler

aha yazdım buraya dfs

İyide private serverdada bossun abilitylerini kısaca AI'sini bilmen gerekiyor yapabilmek için bunu zaten biliyorsan taktiğinide çıkartabilmen gerekir mantıken?!
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:
scorch said:
Adamlar gidip private server kuracaklar zaman sınırlaması olmadan , daya reseti dene , daya reseti dene ;p olayın mantığını cözerler

aha yazdım buraya dfs

İyide private serverdada bossun abilitylerini kısaca AI'sini bilmen gerekiyor yapabilmek için bunu zaten biliyorsan taktiğinide çıkartabilmen gerekir mantıken?!

aynen bossun script edilmesi lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:
scorch said:

aha yazdım buraya dfs

+1
Sosyal ağlarda paylaş

Haftada bir saat deneme şansıda süper blizz developerlarının ıkınmış fikirlerinden ziyan bir tablo.
Biraz ai kassalar herşey threat denen zımbırtı olmazsa ya böyle pvp yapiomuş gibi olacak boss görelim sonra farmlayan guild =P
Abilityleri boss saklasa kafasına göre kullansa hard dediğin böyle olur LAN!
Sosyal ağlarda paylaş

Beleş serverlarda scripted eventleri simüle etmek mümkünse iki üç hafta içinde bossun bütün abilityleri öğrenilir yerinde ve zamanında kullanacağı şekilde ayarlanır. Bi combatı bilmekle ona alışık olup olaylara hızlı tepki verebilmek farklı şeyler. İkincisi biraz tekrar istiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

EVIL_DeaD said:
ben private serverda cthun a cheep shot kidneyshot attıgımı bilirim.boss eventleri 0.sadece hp si cok olan bir mob gibi duruyorlar valla.bence direk kopyalayarak olcak gibi değil

o tarz eventleri script etmiyolar, ben en son bıraktıgımda boss surekli ilk saldırana aggro fixed dalıyodu, vsvs ...

private server da en fazla ortamın neye benzedigi yerlesim vs gibi pratikler yapılabilir.

ha endisia oturur encounter ı kendi yazar sonra uygular onu bilmem :)
Sosyal ağlarda paylaş

victor degilim ama cok saglam eline koluna hakim ir 25 men degilse (top yada %80 top gearlı) ald 25 ciddi repair yapıyo.

3.1 geldiginden beri yaklasık 1700g repair odemisim.naxx 25 sarth 3d mallygos vs farmdaydı.

10 menler kolay, sırayla gidin.Ignis belki zorlar OT ın performansına bakar, Iron counsil de koordinasyon istiyo biraz cok zor degil ama hata affetmiyo.

ilk 7 yi kestik dun 10 mende, ilk 7 nin 5 ini rahat alırsınız, ignis ve Iron council biraz zorlar belki.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...