Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PES 2010

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

yeni başlık açmıyım burda soruyım kaçıyım shitstorm çıkmadan
futbol oyunları ile zerre alakam yok en son fifa 96 oynadım. arkadaşlar olsun kuzenler peder dayı enişte vs bir futbol oyunu eksikliği çekiliyor evde. ps3 e hangisini tavsiye edersiniz ? Sıfır tecrübeli insan grubu için unutmayın

bide her sene yenisini çıkartıyorlarda çok büyük farklılıklar varmı aralarında ? oynamıycağım birşey için çok fazla para vermek istemiyorum yani mesela pes 2010 değil de 2009 alsam çok bişey farkedermi ?
Sosyal ağlarda paylaş

oynuyorum şu dakika. yok abi. oyunda top balon. fifaya dedik yıllarca balon balon diye pes aldı balon yaptı topu. konami' nin gerçekten japon olmasıyla ilgili sorunları var futbolla ilgili olarak. ya adam gibi oyun yapsınlar, ya da hiç yapmasınlar arkadaş.

fifayı denemedim, bu haftasonu alıcam umarım. söylenene göre daha iyiyse sorun yok oynarız misler gibi. ha bu pes gibiyse benim konsoldaki futbol maceram tamamen bitmiştir. oynanacak halde değil zira pes. ha her türlü pes 2009 dan iyi ama ps3 konami'ye yaramadı pes konusunda bariz şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

Fifa 2010
Memnun kalma garantisi veriyorum. 2009'larla falan uğraşma, hele PES'in 2009uyla hiç..

Kaede said:

yeni başlık açmıyım burda soruyım kaçıyım shitstorm çıkmadan
futbol oyunları ile zerre alakam yok en son fifa 96 oynadım. arkadaşlar olsun kuzenler peder dayı enişte vs bir futbol oyunu eksikliği çekiliyor evde. ps3 e hangisini tavsiye edersiniz ? Sıfır tecrübeli insan grubu için unutmayın

bide her sene yenisini çıkartıyorlarda çok büyük farklılıklar varmı aralarında ? oynamıycağım birşey için çok fazla para vermek istemiyorum yani mesela pes 2010 değil de 2009 alsam çok bişey farkedermi ?
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

ahuah eskiden çakması olurdu ya WE lerin WE 15009879030 falan tarzında yalnızca içinde editlemeler yapılmış. sanırım dolandırılmışsın dostum. sorry...

aa pardon tek akıllının sen olduğunu unutmuşum.

spastik ya. oyun çıktı aslan parçası. dünyadan haberin yok. edirnedeki ps kafelere bile geldi hatta düşün.

kamil ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...