Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

trine

Gazanfer

Öne çıkan mesajlar

GwindonSurion said:

OLM OYUN ÇOĞZEL!!!!!!!!

hele o hikayeyi anlatan adam beni çocukluğuma götürdü

valla yav oyuna biraz önyargıyla yaklaşmıştım, hatta arkadaş yükledi bak böle böle oyun var gel bi senin pcde deniyek bende kasıyo falan diye yükledi. çok uzun zamandırda platform oyunu oynamıyordum. önce biraz burun kıvırdımda sonra bi açtım bağımlısıyım şu anda enteresan derecede güzel bi oyun :)

ayrıca hikayeyi anlatan amca ve arkasından akan müzik +1 ++reprepreprep
Sosyal ağlarda paylaş

zaten mage+thief varken o kadar puzzle tarzı şey koymalari saçma olmuş. bildigin haritadan bagımsız olarak ilerleyebiliyorsun bu ikisi ile. bu arada yarasalarda gördüğüm en pis düşmandı. hard da oynadım evet. bu arada oyunda günün doğdugu bir yer var. yok böyle işiklandirma ya helal olsun. ama bence mükemmel bir oyun değil ya bir çok kez hmm kendini tekrar ediyor. umarım ek paket şu bu olur hem oyun uzar hem daha farkli mekanlar ve sorunlar olur. çünkü gerçekten güzel oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

son bölüm (bitirmeden bakmak sakıncalı olabilir)

Evet aslında alışana kadar o bölüm oyunun geri kalanından bi 5-10 kat zor. Durmadan zıplıyosun falan ama, sadece zıplıyosun yani. Bölüm sonu bossu falan yok. Görevi en sinir bozucu yapan detay da şu en baştan başlatmasıdır heralde.
Ekranın solundan gitmekte fayda var. Rogue'u kullanarak köprüleri falan kırarak gidiyosun. Ben mage ve knight'ı rogue için kurban ede ede bitirdim o görevi. Bi de rogue'a ankh verdim reslensin diye, mis.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...