Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

gunlukçum yahu ne guzel yapmısımda wow u bırakmısım. oh lan iyi olmus. notlarım yukseldi falan. ders bırakmadım hiç. bole aksamları dizi falan izleyebiliorm. ne bilim gece cıkıorm arkadaslarla falan. gecen yazki halimi hatırlıormda haftanın 6 gunu 5 saat raid vardı. gunun rahat bi 10 saatini wowda harcıodum. ne salakmısım len. oh super. o değilde ehliyeti aldım 5 ay oldu daha hiç araba kullanmadım. unuttum herşeyi gunluk. bi ara çıkıp kullanmam lazım pratik yapmam lazım. bide şimdi taşınma işi çıktı başıma. butun hayatımı geçirdiğim evimden ayrılıorm annem ben ve kardeşim olmak uzere. kıta deiştiriorm. asya nası biyerdir acaba? medeniyet var mı ki orda? bide sole bişi varki ilk kez taşınıorm cok zor be gunluk. zilyon tane eşya var. bide annem falan bayıcak taşınırken. ağlicak edicek falan ohooooooooooooo
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

"bir" tuşa basmaya üşenen bir arkadaşım var günlük.
ayrıca su almaya da üşeniyor.
sabah rejime girdiğim halde yapmadığı yemek muhabbeti kalmadı.
ama seviyorum işte sevgi girince işin içine farklı oluyo :)

oha duygulandım hem stajdayım hem duygulandım daha kötü ne olabilir biraz da utandım.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün yiğit'le nişantaşına gittim günlük. aynı yerleri dolaşıp durduk ama hiç sıkılmadım. sonra teşvikiye cafe'de oturduk. sonra çayır çimenlere uzandık. çok güzel bi gün geçirdim. taa ki eve gelene kadar. yarın sabah 8de tekfen'de olmam gerektiğini öğrendim sdsf. 5 buçukta bitiyo bi de. iş kadını olmak zor ya sdsdf.
12 oldu mu uyucam artık. 1 buçuk ay böyle. neyse uzancam biraz. çimenlerde bağdaş kurmaktan dizlerim ağrıdı, yaşlandım ya.
öptüm gıdıdan ooh. bye
Sosyal ağlarda paylaş

merhaba günlük
uzun zamandır seninle paslaşamıyoduk.olm bugün 10 ay sonra futbol oynadım halı sahada.günlük tam anlamıyla bitmişim,sigara,alkol ne kondisyon bırakmıs ne de güc macın ilk 15 dakikasında harika oynadım ve 4-0 öndeydik,ben nefes alamaz duruma geldim ve kaleye gectim sonrası zaten berbattı hiç oynayamadım utandım kendimden :( ama yine de uzaktan sutlarla gol attım ama yeterli olmadı yenildik :( evt günlük uzun zaman oldu.usa işi de yattı lan.maddi kaynak yetersizliğinden gidemedim :( pederden de isteyemedim.olm günlük yas ilerledikce para isteyemez duruma geliyosun lan,istesem mutlaka destek cıkardı ama peder istemedm,blmyrm artık seneye gidermym,bi de canım sıkkın lan günlük bi bıkkınlık var üzerimde sanırım annemin yaptığı poaçalardan cok yedm 8-) bi de hatun cok naz yapıyo ya kafa beyn bırakmıo insanda bu kız milleti ne kadar cok konusuo lan nedense :D iste böyle günlük yazıcak cok sey var ama bosver sonraya kalsın
öpüyorum seni bebbym,yine paslasırız
hoscakal..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bugün anne gibiydim
temizlik yaptım, alşveriş yaptım, yemek yaptım
film izledik abimle
the wrestler üzdü beni
püsü yanımda olsaydı yediğim meyveli yoğurttan gözünü ayırmazdı
özledim çirkini
az önce birini üzmüşüm
üzüldüyse üzüldü banane
kendisi hazırladı üzme-üzülme ortamını
o kadar boşum ki, boş olmaktan sıkıldım
bi de bengisu laf dinlemio
ne kadar çok üzmekten bahsettim
"ne kadar" yerine "neden" yazdım yanlışlıkla
bu bi işaret mi acaba?
neyin işareti?
kimden geliyo?

ben 1 ay sonra bugün napıcam?
1 ay sonra 6 hafta nasıl geçicek?
hemen geçer mi?
ne yapsam da oyalasam kendimi?
üzülüyorum lan, kalbim fena
aldığım nefes yetmiyomuş gibi
çekiyorum burnumdan havayı
ııh şişmiyo ciğerlerim sanki

bi mesajla döndüm hayata evet
meheheuhe
Sosyal ağlarda paylaş

günlük faik hıdır ilk defa yolda bıraktı. gecenin bi yarısı trafiğin ortasında ite kaka çektik kenara. sonrası heyecan ehua.

akşam akşam kızdım insanlara, çok ayıp ama ya.

neyse, yatsam iyi olucak.

ha bu arada 2 haftadır malak gibi yatıyorum ya afedersin, bu hafta yoğunlaştı bi anda. kuzenim geldi ve aynı gün hoca okula dön artık dedi. bi gün daha izin aldım, perşembe okul yolları taştan.

lelük.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...