Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

günlük hafta sonu abim yoktu hiç uyumadım gibi bişey.
bütün hafta sonumu wowda geçirdim diyebilirim.
hep keşke abim gitse bi arkadaşına kalsa gelmese 3 - 4 gün filan diyodum yok ya gelsin hatta hiç gitmesin. o yokken benim düzenimde onunkine benziyo al işte masada uyukluyorum bugün hep uykulu geçicecek anlaşıldı.

sonra patron kurye çağır dedi, cok sıkıldım uykumda açılır diye ee ben gidiyim çağırma dedim. sen kurye elemanımısın otur oturduğun yerde dedi. iyide sadece oturmuyorum uyuyorum senin haberin yok diyemedim.

neyse kartvizit tasarladım 28 tane bakalım hangisini beğencek eheh telif hakkı isticem yeter. antetli kağıtlarımız mektup zarflarımız ve sitemiz cok güzel oldu acayip uyum icindeler kartvizitte onlara eşlik etcek yarından sonra. süper duygu yaratmak. muahh günnük
Sosyal ağlarda paylaş

yardımcı olalım.. mutfağı temizle. en kolay orası kirlenir. mutfak kirlendiği zaman da ev dağılır. yatağını toplamadıysan onu topla. öyle karman çorman kalmasın.

sonra akşam için bi yemek yap kendine, dursun kenarda. hem vakit geçirmiş olursun. sen bunları yap. sonra ben sana yeniden bi iki iş veririm

cumaya kadar 30sf hesap +1ödev daha bitirmem gerekiyor..

imkansız mı? evet!
garanti mi patlıyorum? evet!

ama ulan sonuna kadar devam etmeyen gayin, topoşun önde gideni olsun..
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük yine 10 dakikada hayatımı değiştirdim;

Yeni bir iş, yeni bir ev, yeni ortam, yeni hayat.

Özetlemek gerekirse, arkadaşla konuşuyordum, bi iş teklif etti;

- blah blah iş var, takım kuruyorum gel.
( detayları anlattı )
+ tamam kabul.
yanın boş mu hala ?
- evet boş.
+ ok geliyorum.
- tamam gel.

bi hafta içinde taşınırım herhalde.

Kısacası, yine yeniden sil baştan.
Sosyal ağlarda paylaş

dönem ve bölum olarak o kdr umursamaz adamlarız ki,yarınki sınavın kaçta oldugunu kime sorsam bilmior.hadi ben repeatim bilmeme hakkım olabilir.kimse bilmior bi gülçin bilirmiş ona da ulasamıyorlar.yokya yok seneye alt dönemin en inek kızlarıyla takılıcam,gelsin inci gibi yazılı notlar,her soruya cevap ohhh
Sosyal ağlarda paylaş

ayaklarimda bir sorun var. 3 gündür molasiz sekizi askin saat ayakta durmam sonucu, hayatimda cekmedigim aciyi cektim be.
sakat gibi hissediyorum. sanki böyle ayaklarimin ic kisminda iltihap var. yürüdükce gözlerimden yaslar geliyo. ciddiyim
carsamba gidiyorum doktora, ve korkmaktayim. ciddi bisiler cikicak diye. hic normal bi ayak agrisi gibi degil, onu da yasadim, biliyorum. ayagimin her ikisinde de bandaj var. yürümeye kalktikca adeta bir quasimodo gibi oluyorum. anne ben freaaaak oldum!

yarin ilk ehliyet dersim, teori yani. simdiye kadar kendimi bir sekilde ehliyetten soguttugum icin, hic basaramicakmisim gibin geliyo. zaten avrupadaki testisli baya. ondan yani. bir de konu kendimi birseylere inandirmak ise cok basariliymisim.
senelerdir aksini düsündügüm seylerin simdi dogru oldugunu düsünebiliyorum. hayat cok garip. tecrübe edinmekse cok güzel.

öyle iste bazen cenem düsüyor böyle. kac gündür konusasim yoktu.

sevgiler nille.

edik: neden quasimodo yazarken hep ayni typoyu yapyorum ki.
Sosyal ağlarda paylaş

yok su toplamadi.ayak bilegi + topuk kisminda sorun. hatta bazi yerlere bastirdigin zaman sanki cürümüs gibi aciyor.
ha bi de topuguma yakin bi yerde, damarlardan biri sismis, böyle nokta seklinde. beze gibi sert degil de gecmiyor 3 gündür.
su toplasa zaten bu kadar yaygara yapmayiz ya=)

neyse ehm, doktora önhazirlik yapmis oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük. hatunla önce saat beşte sonra sekizde sonra gece 1den itibaren şu saate kadar tartıştık. tartıştığımız konuda konu değil. ben tartışmadıkça saldırdı ben tartışmadıkça saldırdı. mantıken saatler geçti ve çözüm sonuç falan tarzı birşey olmadı. neler oluyor günlük neler oluyor? ne için neyi çekiyorum günlük? çekmesem mi acaba günlük?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...