Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

sevgili idiot.

digerinden daha farkli gecti bu görüsme.
adam biraz sessizdi. heralde sifatimi görünce, BI NE LAAAN! bu kari nasolsa stres kaldiramaz, veled la bu dedi hayal kirikligina ugradi sdfj.

neyse yarin öbürgün bi gidicem, denemeye degil de bi o ortami yakindan görmeye falan.
yaaanniz bi tane daha stajyer varmis, ona da bi bakmak istiyomus.
eykey.

illa rekabet ortamzina sokcaksiniz lan.
ha illa rekabetse, ben hülya avsar o gülben ergen. ben ezerim.
ezer miyim, emin degilim tab.
lan digeri cok iyiyse direkt diskalifiye olurum mühühü.
neyse olmasin dua edelim, bende elimden gelenin en iyisini yapiyim.

zaten istedigimi belli etmek icin napcagimi sasirdim bugün o sessizlikte sdfh. ULAN SORU SOR DI MI O KADAR REPLIK HAZIRLADIK ZÜBÜK!
en sonunda yabistirdim galba cevabi, yarin gel dediginde ''EHEHEH SIMDIDEN SEVINIYORUM YEAAA'' gibi bisi dedim sdfj.
tabi almancasi daha az yavsak ve banel gelyodu kulaga. bunun gibi yauuuuvsheak degil.
birazdan amcamla kaydolmaya gidiciz ehliyet hedösüne.

öbdüm simdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük hiç keyfim yok ya. bacaklarım falan tutmuyor, yürürken eriyorlar altımda resmen. ama bol zeytinyağlı limonlu salata süper oluyo boğaz şişken, bunu bi kez daha anladım

bi de drizit doyurden okuyorum gene, iki kılıç'tayım. innovindil az önce drizzt'e yumuldu. aslan drizzt, tüm kuzeyi elden geçiriyo şerefsizim. yere bakan yürek yakan.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

napae said:

1 buçuk ay staj yapıcam günlük hem de tekfen tower'da. çok klas. gerekli belgeleri toplamaya başlicam haftaya pazartesi. korkmuyo değilim sjkd

bir psikolog olarak tekfen towerda staj?

psikolog sıfatım yok öncelikle.
psikolog olmayı da düşünmüyorum.
ve evet. MEDİKAL OPERASYONLAR STAJ YAPICAĞIM BÖLÜM!
üstelik okullar başlayınca 7 ay boyunca haftada 2 gün nestle HR'da staj da yapıcam.
AY ÇOK HEYCANLI HEP.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...