Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

nuksetme ihtimali yuksek evet
ben kendimi fazlaca koruyarak sinuzitten uzak duruyorum.

kafam islak banyodan disari bile cikmam mesela, elimden geldigince usutmemeye calisiyorum sonra.

bide polenler cok pis azitiyor benim sinusleri, onun icinde bol bol zyrex kullaniyorum :)

polen alerjisi + sinuzit muthis bir combo yaratiyor yoksa sfd
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

10 metreye dalmıştım benim sinusler maskeye boşalmıştı. denizde kan ve vahşeti yaşamıştım.

Abi bu yaz pek yüzemedim, o yüzden temizleyemedim. Ondan önceki yıl deliler gibi iltihap akıtmıştım denizin sularına sfadsfdsaf

@senko, abi ne kadar dikkat etsem de, saçımı hemen kurutsam da yine sıkıntı yaratıyor ya. Saçım çok kısa olduğunda hiç sorun olmuyor. Biraz uzun oldu mu bittim.
Sosyal ağlarda paylaş

engellilerin bulundugu bi bakimevinde staj yaparken, herkesin korktugu bi adam vardi. benim iki katim falan ama herkes ondan korktugu icin, öküz gibi davranilirdi o da daha cok saldirganlasirdi bu kisilere karsi.

millet ceplerinde böyle bi aletle dolasiodu, ona basinca acil durum oldugu anlasiliodu, asagidan insanlar geliodu yardima falan, öle fena bi adamdi.

ben sefkatle ve sevgiyle yaklastigim icin beni severdi. adamin aslinda tek ihtiyaci olan buydu, anlamadilar tabi allahin mallari.

bi hayat kadininin cocugu, kullandigi uyusturucular yüzünden vs. zihinsel engelli olmus.
hayati boyunca da cocuk esirgeme kurumlarinda büyümüs. sevgi ne bilmiodu haliyle. ama o, ben ve bir iki kisi sayesinde düzeliodu, saldirganligi gecmisti.
dieter'i ruh hastanesine kapattilar sonradan, Straitjacket'larla ne bunun türkcesi deli gömlegi mi? falan. tabi ki islerine gelmedigi icin =/
mahvettiler adami.

ölmüs. demin annem söyledi, üzüldüm baya.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Engelli insanların kilidini sevgi açar, bunu öğrenememiş kitleler çoğunlukta malesef nil.

Hani insanların başına gelmeyince bilmiyorlar ama yaşayan çok iyi biliyor. Ama anlamıyor anlatmaya kalksan da kimse.

Ne kadar fena o insanı o şekilde ölüme terk etmeleri.

maalesef.
hani en azindan oturmus bir sistem var bakiliyorlar burda ama yine de öküz gibi davrananini o kadar gördüm ki bir sürü skandal cikti zaten. tecavüze bile ugrayanlari vardi.
sanki esyaymis gibi davraniyolar, onlar da insan yahu.
güya avrupaya medeni diyorlar, bi gecsinler.
Sosyal ağlarda paylaş

Herkese yaşama hakkı tanırsan, doğanın kanunlarını eleme sistemlerini güçlü döllerin ileri nesillere aktarımını engeller, herkesin yaşayabileceği sistemler oturtturursan, elbetteki zayıf, hasta, özürlü vb durumlar ile karşılaşabilirsin, çok büyütmemek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...