Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

günlük ya,benim için humeyra hanımla görussene,tarihleri değiştirdim ben desene,sonra nezihi hocaya rapor ver hatta mumkunse gozune sok,adama boyle yaparlar nezihicim de,eminönune git perde al bi de,bordo olsun boyle uzun 2.5 metre en yeter.
sonra dolap bul bana söyle guzelinden,yurda git klayvemi ve kitapları al,konsolosluğu ara,bilet al,stefana mail at.annemi ara cok seviyorum kedın seni de,ha bi de mat finaline çalış
Sosyal ağlarda paylaş

günlük içiyom
dertlendim indim aşağıdan aldım alkol
ama şöyle bi sorun var
annem alkol almamı istemiyo
geceleri pek rahatsız edilmediğimden rahatca içiyorum
ama görürse benle küsüp konuşmuyo.
şimdide öyle bişi olmaz inşallah gündüz gündüz gelirse felan odaya
ama gün var evde inşallah gelmez.
dertliyim lan. bayada zulaladım da alkol yakalanmadan gizli saklı içeriz inş.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili idiot.

su an karmakarisik duygular icersindeyim. fazla özele kacmadan ve detaya inmeden yaziyim ama.
yarin süper bi yerde staj görüsmem var, umarim olur.
kesin degil yarin olucagi ama aramam lazim önce. bir de staja eylülde degil simdiden baslamam gerekiyormus. o da daha bi güzel, sevindim.
alinirsam süper olur.

+ ehliyet aliyorum. yani kaydoluyorum bu hafta.
burda ehliyet almak bi 1200€ya patlar en az. onu da belirtiyim. yok öle 400 milyonmus, hikaye onnar. korkmuyor degilim esasen. ama almak lazim artik.
bi de amcamin kiyagini asla unutmicam.
iste böyle ummadigin bi anda firsatlar cikip seni buluyo ya, iste hayatin o tarafini cok seviyorum.
neredeyse 1 haftadir sigara icmiyorum, onu da eklemem lazim.

olcak biseyler olcak.. hadi bakalim.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük
babam geliyo haftaya gözü için
sonra 16 haziranda tekrar gelicek annemle abimin mezuniyeti için
ben gidemicem sanırım çünkü o gün mükemmel bi saatte sınavım var
sonra hep birlikte antalyaya gidicekler
ben burda yalnız kalıcam
bariz çingenelerden almışlar beni
Sosyal ağlarda paylaş

Pek çalışmadığım, çalışsam da aklımda kalmayan uzun ezberlerden oluşan çevre kimyasında genel prensipler II sınavına, yine yeteri kadar çalışmadan gireceğim sabahın köründe. Telefonun alarmını 213 kere ertelemişim, zor yetişmişim. En güzel kaymak yerler tutulmuş, bana sınıfın EN ÖNÜ kalmış tek. Yer tutan arkadaşlarım da yanlış sınıfta tutmuşlar. En arkanın iki önündeki bir sırayı boş gördüm, oraya doğru ilerledim, organizasyonu kurmuş çalışkan kızlar "HAYIRHAYIRBHAYIRORASIASLININHAYIROLMAZOTURMAOLMAZOPLMAZOLAZ" şeklinde dövmeye başladılar beni. Bi sn, tamam dedim, gittim sordum millete, o sıra boş çıktı. Meğer sıranın sahibi başka sırada giriyormuş djksfhskdj. Bal 1.

Sınava girdik. Geçecek kadar bir şeyler yaptım. Sonra tam arkamdaki bi arkadaki sırada oturan bi herif vardı. Sene boyunca tek kelime etmediğim, ismini bilmediğim bi herif. Adam hayvan gibi kopya hazırlamış, çatır çatır yazmış. Sonra sana lazım mı diye sordu. 4 soru vardı, dördünü de baştan sona okudu SDKJHFKJSDFSD. BAL 2.

Adamın ismini bilmiyordum yaa aahahha. Bal faktörü çok önemli bir kez daha görmüş olduk.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...